TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Vánoční besídka nejmladších házenkářů

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: pondělí 11.12.2017 | zobrazeno: 658x

Vánoční besídka nejmladších házenkářů

 


Vánoční besídka nejmenších házenkářů Sokol Bělá pod Bezdězem


V sobotu 9.12. se v městské sportovní hale uskutečnila Vánoční besídka našich nejmenších házenkářů ročníků 2008-2012. Díky spolupráci se Základní školou v Bělé pod Bezdězem se našemu oddílu podařilo oslovit 35 dětí, z čehož máme ohromnou radost. Na tuto besídku přivedly děti své rodiče, aby jim ukázaly, co vše se již naučily. V různých disciplínách děti  porovnaly své síly s rodiči. Ve druhé polovině besídky se uskutečnilo přátelské utkání dětí proti rodičům, ve kterém bylo k vidění mnoho krásných akcí. Hráči obou týmů si sáhli až na dno svých sil, protože ani jeden z týmů nechtěl v tomto prestižním utkání prohrát.
Po utkání byly děti odměněny medailemi a malými dárky. Celá besídka se nesla ve skvělé vánoční atmosféře, ke které napomohli všichni zúčastnění.
Tímto bychom chtěli poděkovat městu Bělá pod Bezdězem, MC Sokolovna Bělá pod Bezdězem, potraviny Jiří Smékal a všem rodičům, kteří pro děti připravily občerstvení a dárky.
Ještě poslední připravenou akcí nejmenších házenkářů v roce 2017 bude výšlap k Březinské studánce s hledáním pokladu, který se uskuteční 26.12.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

2.12. | 09:00

3. turnaj KP - Mělník

10.2. | 09:00

Atmos Cup - Bělá pod Bezdězem

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.11.

Houserová Lucie (29)

6.11.

Čadil Martin (23)

11.11.

Stach Petr (41)

18.11.

Kodriková Vendula (16)

19.11.

Nauš Radek (21)

21.11.

Piešťanský Jakub (22)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková