oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: úterý 17.10.2017 | zobrazeno: 705x

Turnaj přípravky Bělá pod Bezdězem 1.10.2017

Turnaj přípravky 1.10.2017 městská hala Bělá pod Bezdězem

Účastníci: Mělník1, Mělník2, Kutná Hora, Náchod1, Náchod2, Jičín1, Jičín2, Bělá1, Bělá2, Bělá3

Sestavy:

Bělá 1: Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Ondráček Vojta, Pecová Vanesa, Flanderka Adam
           trenér Hríb Ivan

Bělá 2: Müller Adam, Kubíček Tomáš, Šilhová Eliška, Vytiska Dominik, Ginzl Adam, Müller Matyáš
           trenér Kubíček David

Bělá 3: Krejčík Václav, Ballok Tomáš, Bernard Tomáš, Lébl Pavel, Hentek Vojta
           trenér Hrubý Vladimír

Tento časově náročný turnaj přípravky se velice vydařil a byl ukázkou umění těch našich nejmenších házenkářů a házenkářek. Na palubovce městské haly Bělá pod Bezdězem se sešlo 10týmů o celkovém počtu 70hráčů a hráček. Hrálo se součastně na dvou hřištích systémem 4+1s časem 1x10min. Celé dopoledne se ještě po každém zápase odehrávaly samostatné nájezdy, které se po dohodě s trenéry zrušily pro nedostatek času s naplánovaným koncem turnaje. Individuální nájezdy jsou takovým zpestřením pro hráče se prosadit samostatně jen proti brankaři. Všechna družstva si nájezdy vyzkoušela, tak ani zrušení nijak nevadilo. U některých už i tak byla znát únava. Na všech hráčích byla vidět bojovnost, cíl o vstřelení branky, sportovní duch a v neposlední řadě určitě házená, kterou pravidelně o poctivě trénují. Toto vše úžasná, početná divácká kulisa také ocenila. Všem hráčům a hráčkám patří veliké pochvaly a těším se na další takto pěkné turnaje.

Poděkování taktéž patří: Vláďovi Hrubému, Davidovi Kubíčkovi, Frantovi Šindelářovi, Vladimíru Šandovi, bez kterých bych tento turnaj uspořádat nemohl. Jirkovi Roubalovi za skvělé pořízení foto dokumentace a Vaškovi Renzovi za zajištění občerstvení.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)