oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj 4+1 přípravky Úvaly středa 8.5

téma: přípravka | autor: Pjontek | datum: čtvrtek 9.5.2013 | zobrazeno: 1995x

Turnaj 4+1 přípravky Úvaly středa 8.5

Přípravka - tělocvična Úvaly.

Sestava:Šídlo, Vejtruba, Hrubý, Poživilová, Netrvalová, Šmídová

TJ Sokol Bělá – HC AŠ Ml. Boleslav 12:9
Hrubý 6, Poživilová 2, Netrvalová 3, Šídlo 1

TJ Sokol Bělá – Zruč n. S. A 4:11
Hrubý 1, Poživilová 2, Netrvalová 1

TJ Sokol Bělá – Zruč n. S. B 12:13
Hrubý 1, Poživilová 2, Netrvalová 1, Šídlo 8

TJ Sokol Bělá - Sp.Kutná Hora 12:8
Poživilová 5, Netrvalová 4, Šídlo 3

TJ Sokol Bělá – Wendy Mělník 9:17
Hrubý 4, Poživilová 3, Netrvalová 1, Šídlo 1

Další mistrovský turnaj jsme odehráli v malé tělocvičně v Úvalech, která nesplňovala rozměry ani pro mini házenou. První zápas se nám střelecky dařilo a v průběhu utkání se podařilo eliminovat největšího střelce Ml. Boleslavi našim hráčem J. Šídlem. V zápasech proti družstvům Mělník a Zruč A jsme nedokázali využívat střelecké příležitosti, jelikož měli v brance vysoké hráče a tak se prohrálo vyšším rozdílem. Utkání proti Zruči B nám uteklo na začátku a prohrávalo se už o 6 branek, ale zlepšeným výkonem jsme sahali po vyrovnání, bohužel nám k tomu ještě malinko chybělo a nakonec jsme prohráli o jednu branku. Kutná Hora hrála osobní obranu, tak to bylo na tom malém hřišti chvílemi docela zajímavé hemžení. V bráně odchytal první dva zápasy a začátek třetího O. Vejtruba, ale dnes se mu moc nedařilo, tak ho vystřídala Z. Šmídová a předvedla pěkný výkon. Za nasazení a předvedenou hru bych pochválil všechny děti, každý zápas se dařilo někomu jinému, ale nikdo nezklamal. Bohužel bylo dost nepřesných přihrávek, chytání balonu a v některých okamžicích byl problém, že děti zapomínají, že házená je kolektivní sport a nejsou na hřišti jen oni, ale to se časem zlepší.

Příští turnaj bude asi 18.5. v Hudlicích nebo v Kutné Hoře.

Za dopravu a podporu děkujeme pí.Hrubé, Netrvalové, manželům Šídlovým a Horáčkovým.

27.4. | 10:00

Příbram