oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: středa 8.10.2008 | zobrazeno: 1897x

turnaj minižáků 4+1 v Bělé pod Bezdězem

Pohled na turnaj.

V neděli 5. října se uskutečnila v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem letošní premiéra turnajů, kterou obstarali ti nejmenší a to minižáci a přípravka.
Družstvo minižáků pod vedením trenérů Šindeláře a Knotka sehrálo čtyři utkání a nevedlo si vůbec špatně, když získalo čtyři body a obsadilo konečné třetí místo.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - HC Kolín 13:5 /5:2/
Vstup do turnaje se našim hráčům povedl na jedničku, když na nich byla vidět veliká chuť do hry. Našemu družstvu se dařila kombinační hra, kterou poměrně jasně přehráli svého soupeře. Střelecky se v tomto utkání dařilo Patriku Stachovi.
Branky Bělé: Stach P. 6, Šídlo 3, Macoun 3, Loukotka 1

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 17:12 /7:6/
V druhém utkání jsme změřili síly s hráči Zruče nad Sázavou. Vzájemná utkání bývají vždy velice vyrovnaná, což se potvrdilo i nyní. Naši hráči opět prokázali velkou vůli zvítězit, ale na rozdíl od prvního utkání, už se nám kolik nedařila kombinace, když se hráči chtěli prosadit hlavně individuálně.
Branky Bělé: Hamšík 6, Stach P. 5, Macoun 3, Kubiš 1

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - TJ Sokol Úvaly 15:17 /7:6/
Utkání se Sokolem Úvaly bylo vyrovnané až do samého konce ve kterém strhl vítězství na svou stranu náš soupeř. Naši hráči sice bojovali, ale nehráli kolektivně a chtěli o výsledku rozhodnout sami. Střelecky se dařilo dvojci Macoun, Hamšík, pochvalu zaslouží také Šídlo.
Branky Bělé: Macoun 6, Hamšík 5, Šídlo 2, Stach P. 2

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem - 1. HK Wendy Mělník 9:23 /4:9/
V závěrečném utkání turnaje jsme se utkali s celkem Mělníka, ve kterém startují již mladší žáci. Naši hráči drželi se soupeřem krok ještě do poločasu, ale v tom druhém už jasně dominovali hráči Wendy Mělník. Střelecky se prosadil Patrik Stach.
Branky Bělé: Stach P. 6, Hamšík 1, Šídlo 1, Kubiš 1

Kompletní sestava Bělé: Hamšík, Macoun, Stach P., Šídlo, Kubiš, Loukotka, Piešťanský

Celková hra našeho družstva se oproti poslednímu turnaji, který se uskutečnil ve Zruči nad Sázavou, zlepšila. Hlavně v prvních dvou utkání jsme předváděli kombinační hru, která přinášela své ovoce. Na našich hráčích byla vidět velká vůle zvítězit, a tím se ukázat v dobrém světle před domácím publikem, což se doufejme podařilo. Pochvalu zaslouží všichni hráči za reprezentaci našeho oddílu.
Další turnaj se uskuteční 18.10. na hřišti Wendy Mělník.

Ostatní výsledky turnaje minižáků 4+1:
TJ Sokol Úvaly - 1. HK Wendy Mělník 6:20
HC Kolín - TJ Sokol Úvaly 4:14
1. HK Wendy Mělník - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 23:12
1. HK Wendy Mělník - HC Kolín 13:8
TJ Sokol Úvaly - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 20:7
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - HC Kolín 12:11

Konečné pořadí turnaje minižáků 4+1
1. Wendy Mělník 4 4 0 0 79:35 8
2. Sokol Úvaly 4 2 0 2 57:46 4
3. TJ Sokol Bělá p.B. 4 2 0 2 54:57 4
4. Jiskra Zruč n.S. 4 1 0 3 43:71 2
5. HC Kolín 4 0 0 4 28:52 0

Tímto bychom rádi poděkovali divákům za podporu hráčů, soupeřům za sportovní vystupování a výkony. Velký dík patří také všem organizátorů, kteří pomohli s hladkým průběhem celého turnaje.

6.4. | 09:00

Bělá p. B. 4+1