oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: středa 9.5.2018 | zobrazeno: 163x

Mistrovský turnaj mini Bělá pod Bezdězem

Turnaj mini Bělá pod Bezdězem

22.4.2018 se odehrál další Mistrovský turnaj mini žáků. Turnaj byl organizačně velice náročný, protože se tentokrát zúčastnilo 17 týmů.

Hrálo se systémem 4+1 na dvou hřištích s časem1x10min.

Účastníci: Úvaly1, Úvaly2, Úvaly3, Úvaly4, Kolín1, Kolín2, Náchod07, Náchod08, Náchod09, Kutná Hora, Mělník1, Mělník2, Zruč nad Sázavou, Zbraslavice, Příbram, Bělá1, Bělá2

Sestava Bělá 1:

Flanderka Adam, Stoklásková Natála, Pecová Vanesa, Hríb Lukáš, Hryz Ondra, Čech Petr David.
trenér Hríb Ivan

Sestava Bělá 2:

Bernard Tomáš, Hentek Vojta, Měšťanová Karolína, Hurta Tomáš, Dubec Robin, Krejčík Václav.
trenér Roubal Jiří

Takto nabitý turnaj o 60 zápasech ve Bělé ještě nebyl.  Organizovat zápasy, uhlídat 98 dětí nebyl žádný med. Vše se nakonec s podporou povedlo. Družstva odjížděla s velkou pochvalou, diplomem a nechyběla sladká odměna.

Poděkování patří organizátorům, rodičům a Sokol Music klubu za zajištění občerstvení.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (29)

Baičev Martin (19)