TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj mini 8.10.2017 Bělá pod Bezdězem

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: čtvrtek 12.10.2017 | zobrazeno: 559x

Turnaj mini 8.10.2017 Bělá pod Bezdězem

 


Turnaj mini 4+1 Bělá pod Bezdězem


Sestava: Šídlo Jakub, Hradiský Adam, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Flanderka Adam, Ondráček Vojta, Bernard Tomáš, Pecová Vaneska, Hentek Vojta


Účastníci: Mělník I. II., Příbram, Kolín I, II,. Zbraslavice, Úvaly I.II.III., Náchod I. II., Boleslav, Kutná Hora, Zruč, Bělá.


Při takovém množství družstev se musely vytvořit dvě skupiny a samozřejmě dvě hřiště. Hrálo se systémem 4+1 na půl hřiště s časem 1x8minut. Ve skupinách si týmy zahráli každý s každým. Takto se vše v pohodě mohlo odehrát jen s malým časovým posunem.


1 skupina – hřiště jedna:


Sokol Bělá pod Bezdězem
Wendy Mělník II.
TJ Náchod II.
TJ Náchod III.
Sokol Zbraslavice
Sokol Úvaly II.
HC Kolín II.
HC TJ AŠ Ml. Boleslav


1 skupina – hřiště dva:
Jiskra Zruč
Wendy Mělník I.
HC Kolín I.
TJ Náchod I.
Sp. Příbram
Sp. Kutná Hora
Sokol Úvaly I.

 

Výsledky utkání Sokol Bělá pod Bezdězem:


Bělá – Boleslav    7:1
Bělá – Mělník II.  17:7
Bělá – Náchod II. 10:7
Bělá – Náchod III. 8:4
Bělá – Zbraslavice 9:9
Bělá – Úvaly II.     9:3
Bělá – Kolín II.      8:3


Turnaje se zúčastnilo celkem 121hráčů a hráček. Všichni si zasloužili drobné sladkosti a samozřejmostí byl Pamětní list s nalepenou další samolepkou Sokolu Bělá pod Bezdězem za účast na turnaji. Turnaj se odehrál v poklidném tempu, bez zranění, jen s malou na některých viditelnou únavou.
Sokol Bělá pod Bezdězem s bilancí šest výher a jednou remízou byl velice úspěšný a zasloužil si jen pochvaly. V šatně po každém zápase zaznělo něco málo kritiky, ale spíše jsme formovali taktiku na další zápas.
Opět, ale už poslední sezónu nám pomohli hráči Kuba Šídlo, který nastřílel nejvíce branek a to 22. Samozřejmě ještě stíhá sledovat hru a nahrát do gólové příležitosti spoluhráči. Adam Hradiský na turnaji nastřílel 10branek a týmu pomáhá, Škoda, že už i on v příští sezóně za mini nemůže nastoupit. Hríb Lukáš nastřílel 12 pěkných vypracovaných branek. Musíme zapracovat a to důrazně na větší disciplíně. Zapracujeme taky více na pravidlech házené. Loukotka Patrik opět pomalejší rozjezd, ale jinak válec a zasloužil si pochvalu. Nastřílel 9branek. Flanderka Adam velký dříč, ale disciplína mu nic dost dlouho neříká. Zapracujeme na tom a bude dávat další a další branky. Tentokrát si nastřílel 7 branek. Ondráček Vojta je šikovný hráč, ale stále více nepozorný. Vše po domluvě chápe, ale po chvilce opět nesoustředěnost. Vystřílel si na turnaji 2brany. Bernard Tomáš je hráčem, u kterého poslední dobou nevím co se děje. Šikovný, užitečný, ale úplně bez pohybu a takto mi ho je líto, že přihrávka na stojícího hráče nepřijde. Všechno se dá vyladit a každý den není posvícení, jak se říká. Jedna krásná branka se stejně urodila. Vaneska Pecová si každý takový turnaj užívá. Spoluhráči se o ni perou, kdo ji přihraje, proto si nastřílela 5branek. Tím nechci říct, že sama nebojuje, to samozřejmě naopak. Mrštná, rychlá a umí se krásně uvolnit. Poslední pomocník pro tým je Vojta Hentek, Který se nejdříve přišel jen na turnaj podívat, protože je hráčem přípravky. Do třetího zápasu nastoupil jako posila a nevedl si vůbec špatně. Několik uvolnění, několik střel, ale žádná se neujala. Je to bojovník a nakonec v posledním utkání promění nekompromisně trestný hod. Proto mu patří regulérní 1branka na jeho prvním turnaji mini žáků.
Závěrem bych nerad zapomněl poděkovat mým skvělým pomocníkům: Jirka Roubal, Lukáš Hentek, Kuba Humpola, Vladimír Šanda a jeho celá rodina, chlapci z dorostu Stanev a Piešťanský a v neposlední řadě Vaškovi Renzovi za zajištění občerstvení.

Hríb Ivan

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (26)

13.10.

Galetka Jiří (19)

13.10.

Renza Václav (41)

17.10.

Švec Stanislav (42)

22.10.

Smejkal Josef (20)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková