TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj Zruč nad Sázavou 10.6.2017

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 12.6.2017 | zobrazeno: 723x

Turnaj Zruč nad Sázavou 10.6.2017

 


Turnaj Zruč nad Sázavou 10.6.2017


Turnaj se odehrál za krásného slunečního počasí na venkovním hřišti systémem 4+1 s následnými nájezdy 1x15min. Na každé družstvo čekalo odehrát 5zápasů.


Sestava: Hríb Lukáš, Pecová Vanesa. Bernard Tomáš, Flanderka Tomáš, Lébl Pavel, Hryz Ondra, Krejčík Václav.


Účastníci: Ještěrky, Anakondy, Kobry, Kolín, Bělá.


Zápasy:


Bělá – Ještěrky   10:2
Bělá – Anakondy   7:6
Bělá – Kobry   12:2
Bělá – Kolín   10:5


Na poslední zápas nás vyzvali opět Ještěrky a chtěli nám oplatit porážku. Sice ten zápas už nebyl jednoznačný, ale přesto jsme se porážce opět vyhnuli. Nasadili jsme do branky Ondru Hryze, který výborně zachytal a propustil jen 4branky.


Bělá – Ješterky   8:4


Do zápasů jsme vtrhli s velkým nadšením a chtíčem vyhrát. Vše bylo jasné, protože jsem mým hráčům řekl, že když vyhrají aspoň jeden zápas, tak je zvu na zmrzlinu . Hned po prvním zápase se mi všichni už posmívali. Já se jen drbal, zda nebudou chtít zmrzlinu za každý zápas.


Něco k hráčům:
Nejvíce branek nastřílel Lukáš Hríb a to 19branek ve hře a nemýlil se v žádném nájezdu 5branek. Trochu mu ze začátku dělalo problém najít hřiště, kdy udělal několik zbytečných přešlapů. I přes bolavou a uplakanou srážku do nosu bojoval statečně. Adam Flanderka, jako po každé pomalý začátek, ale další zápasy byl oporou mužstvu a nastřílel 8branek ve hře a jednou se mýlil v nájezdech, takže 4branky. Další bojovník, kdo jiný než Tomáš Bernard. Trochu sice pomalejší, ale když byl na místě včas, tak nikoho za sebe nepustil a navíc nasázel 6branek ve hře a proměnil všech 5branek ze samostatných nájezdů. Pavel Lébl nám nejdříve 2 zápasy střežil branku, ale když se dostal po vystřídání do útoku, dokázal nastřílet ještě 6branek ve hře a nájezdy mu vyšli dvakrát, to znamená 2branky z nájezdů. Vaneska Pecová jediná slečna mezi klukama ukázala, jak ji to střílí a rozvlnila soupeřovu sít v brance 5krát. Trochu se ji nepovedli nájezdy, ale 2branky přesto přidala. Ondra Hryz je hráčem, který výborně zapadl do teamu. Zkoušíme a hledáme výhodnou pozici. Dva zápasy nám výborně zachytal v brance. Proto taky jen 1branka, kterou Ondra vstřelil ve hře. Už to není žádný nováček, protože ze samostatných nájezdů poslal soupeřům 3branky. Václav Krejčík se rval o míč, aby mohl vstřelit branku. To se mu samozřejmě jednou ve hře povedlo a pomohlo k vítězství. Samozřejmě si nemyslete, že vystřelil jen jednou, akorát se to nepovedlo propasírovat za brankaře. Ze samostatných nájezdů nastřílel 2branky. Zapracujeme více na větší pozornosti, poslušnosti a branek bude padat určitě více.
Turnaj se velice vydařil. Hráči zde měli i odreagování v podobě skákacího hradu. K občerstvení měli k zakousnutí melouna a při vyhlášení sladkosti a drobné upomínkové předměty. Samozřejmě nesmím zapomenout na diplom, který má k dispozici každý hráč.
Hráčům děkuji za úžasné výkony, rodičům Bernardovým za pomoc s dopravou a za pomoc s uhlídáním všech dětí.
Hríb Ivan
 

Přiložené fotky

aktuality

pátek 16.11.2018 | autor: IvanHrib

minižáci - Neděle 18.11.2018 poslední mistrovský turnaj mini Zruč n/S odjezd od haly v 6.15hod.

pátek 16.11.2018 | autor: IvanHrib

minižáci - Sobota 17.11.2018 přebory ČOS mini Velké Meziříčí odjezd od haly v 5.45hod.

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.11.

Houserová Lucie (29)

6.11.

Čadil Martin (23)

11.11.

Stach Petr (41)

18.11.

Kodriková Vendula (16)

19.11.

Nauš Radek (21)

21.11.

Piešťanský Jakub (22)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková