TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj Zruč nad Sázavou 10.6.2017

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 12.6.2017 | zobrazeno: 682x

Turnaj Zruč nad Sázavou 10.6.2017

 


Turnaj Zruč nad Sázavou 10.6.2017


Turnaj se odehrál za krásného slunečního počasí na venkovním hřišti systémem 4+1 s následnými nájezdy 1x15min. Na každé družstvo čekalo odehrát 5zápasů.


Sestava: Hríb Lukáš, Pecová Vanesa. Bernard Tomáš, Flanderka Tomáš, Lébl Pavel, Hryz Ondra, Krejčík Václav.


Účastníci: Ještěrky, Anakondy, Kobry, Kolín, Bělá.


Zápasy:


Bělá – Ještěrky   10:2
Bělá – Anakondy   7:6
Bělá – Kobry   12:2
Bělá – Kolín   10:5


Na poslední zápas nás vyzvali opět Ještěrky a chtěli nám oplatit porážku. Sice ten zápas už nebyl jednoznačný, ale přesto jsme se porážce opět vyhnuli. Nasadili jsme do branky Ondru Hryze, který výborně zachytal a propustil jen 4branky.


Bělá – Ješterky   8:4


Do zápasů jsme vtrhli s velkým nadšením a chtíčem vyhrát. Vše bylo jasné, protože jsem mým hráčům řekl, že když vyhrají aspoň jeden zápas, tak je zvu na zmrzlinu . Hned po prvním zápase se mi všichni už posmívali. Já se jen drbal, zda nebudou chtít zmrzlinu za každý zápas.


Něco k hráčům:
Nejvíce branek nastřílel Lukáš Hríb a to 19branek ve hře a nemýlil se v žádném nájezdu 5branek. Trochu mu ze začátku dělalo problém najít hřiště, kdy udělal několik zbytečných přešlapů. I přes bolavou a uplakanou srážku do nosu bojoval statečně. Adam Flanderka, jako po každé pomalý začátek, ale další zápasy byl oporou mužstvu a nastřílel 8branek ve hře a jednou se mýlil v nájezdech, takže 4branky. Další bojovník, kdo jiný než Tomáš Bernard. Trochu sice pomalejší, ale když byl na místě včas, tak nikoho za sebe nepustil a navíc nasázel 6branek ve hře a proměnil všech 5branek ze samostatných nájezdů. Pavel Lébl nám nejdříve 2 zápasy střežil branku, ale když se dostal po vystřídání do útoku, dokázal nastřílet ještě 6branek ve hře a nájezdy mu vyšli dvakrát, to znamená 2branky z nájezdů. Vaneska Pecová jediná slečna mezi klukama ukázala, jak ji to střílí a rozvlnila soupeřovu sít v brance 5krát. Trochu se ji nepovedli nájezdy, ale 2branky přesto přidala. Ondra Hryz je hráčem, který výborně zapadl do teamu. Zkoušíme a hledáme výhodnou pozici. Dva zápasy nám výborně zachytal v brance. Proto taky jen 1branka, kterou Ondra vstřelil ve hře. Už to není žádný nováček, protože ze samostatných nájezdů poslal soupeřům 3branky. Václav Krejčík se rval o míč, aby mohl vstřelit branku. To se mu samozřejmě jednou ve hře povedlo a pomohlo k vítězství. Samozřejmě si nemyslete, že vystřelil jen jednou, akorát se to nepovedlo propasírovat za brankaře. Ze samostatných nájezdů nastřílel 2branky. Zapracujeme více na větší pozornosti, poslušnosti a branek bude padat určitě více.
Turnaj se velice vydařil. Hráči zde měli i odreagování v podobě skákacího hradu. K občerstvení měli k zakousnutí melouna a při vyhlášení sladkosti a drobné upomínkové předměty. Samozřejmě nesmím zapomenout na diplom, který má k dispozici každý hráč.
Hráčům děkuji za úžasné výkony, rodičům Bernardovým za pomoc s dopravou a za pomoc s uhlídáním všech dětí.
Hríb Ivan
 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (20)

6.8.

Lauberová Michaela (17)

13.8.

Sojka Michal (17)

14.8.

Kočí Tomáš (20)

14.8.

Nevrlá Eva (29)

14.8.

Stach Patrik (19)

14.8.

Krouský Karel (41)

15.8.

Hrubý Vladimír (43)

25.8.

Bernardová Gabriela (17)

28.8.

Pekař Jan (19)

31.8.

Zumrová Zuzana (41)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková