TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj Mělník 21.5.2017

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: středa 24.5.2017 | zobrazeno: 1391x

Turnaj Mělník 21.5.2017

 


Turnaj Mělník 21.5.2017 kategorie přípravka


Sestava: věková kategorie 2008-2009 přípravka
Lébl Pavel, Urbánek Jan, Krejčík Václav, Hryz Ondra, Kerbl Vojta, Pecová Vaneska, Hríb Lukáš, Bernard Tomáš, Loukotka Patrik.


Soupeři:
Mělník 2, Mělník 1, Mělník 3, Kolín, Zruč 1.


Zápasy:
Bělá – Mělník2   6:2
Bělá – Mělník1   10:0
Bělá – Kolín   6:6
Bělá – Mělník3   7:3
Bělá – Zruč1   7:2


Hrálo se systémem 4+1 s časem 1 x 8min. a následné nájezdy.


K mému družstvu nemám pomalu co říct, protože by se to skládalo jen a jen ze samé chvály. Velikánskou radost mi udělali úplně všichni, předvedli ukázněnost, disciplínu a obrovskou bojovnost. Celý tým táhl za jeden provaz a to se vše odrazilo na výsledcích utkání. Moc mě potěšil Pavel Lébl který je šikovný a našel se nám jako nebojácný brankař. Nastřílel 3branky ze samostatných nájezdů. Honzík Urbánek ve své premiéře na turnaji předvedl, že si to náramně užívá. Nastřílel 1 branku ve hře a 2 branky z nájezdů. Váša Krejčík u kterého byla velká snaha dát branku se vyplatila. Nastřílel 2 branky ve hře a 3 z nájezdů. Pro Ondru Hryze první turnaj byl velkou neznámou, ale přesto se mu podařilo vstřelit 1branku z nájezdů. Do budoucna bude potřebným a bojovným hráčem. Kerbl Vojta taktéž začínající šikovný házenkář, který vstřelil 4 branky z nájezdů. Moc nás mrzí, že se při posledním zápase zranil. Doufám, že bude v pořádku. Vaneska Pecová naše tentokrát jediná hráčka. Lítá mezi klukakama jako ryba ve vodě a svou obětavostí nastřílela 5 branek ve hře a 2 branky z nájezdů. Lukáš Hríb opět bojovný a nebojí se žádného souboje. Nastřílel ve hře 14branek a z nájezdů 4branky. Tomajda Bernard sice pomalejší, ale obránce bude velice silný. Při soustředění na hru zastaví snad každého. Rozvlnil síť soupeře ve hře1 brankou a z nájezdů 4 krát. Poslední náš lišák, rychlí a mršný Paťa Loukotka. Svým skvělým pohybem zaslouženě propálil soupeřova brankaře ve hře 13 krát a z nájezdů 3 krat. Podtrženo, ale znovu děkuji za skvělý den a předvedenou hru všem mým hráčům.


Poděkování za dopravu letí p. Léblovi, a Hryzovi. Ostatním rodičům, kteří přijeli fandit, děkuji za pomoc, podporu, ale hlavně za skvělou a hlučnou kulisu.
Trenér Hríb Ivan.
 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (26)

13.10.

Galetka Jiří (19)

13.10.

Renza Václav (41)

17.10.

Švec Stanislav (42)

22.10.

Smejkal Josef (20)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková