oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mistrovský turnaj mladšího žactva - 13.5. Mladá Boleslav

téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 14.5.2018 | zobrazeno: 660x

Mistrovský turnaj mladšího žactva - 13.5. Mladá Boleslav

Účastníci: Házená Mělník, Sokol Úvaly "A", Sokol Bělá, Házená Zruč, Házená Příbram, AŠ Mladá Boleslav

Hrálo se každý s každým 2x 12 minut bez ukazetele skóre, posledních 10 minut osobní obrana s jednoúderovým driblinkem. Shoot - auty na konci utkání.

Sestava:  Menc, Fiala, Ziemba, Koleška, Šídlo, V. Holec, Heinsch, Lébl, Kerbl (B), Kettner, Vejtruba, K. Holec

Sokol Bělá - AŠ Mladá Boleslav

Klasické naše první utkání na turnaji. Hodně ran zástřelných, žádná akce jen "hurá systém bum-prásk".  Nedali jsme spoustu šancí, v druhém poločase si debut na křídle odbyl V. Holec. Kluky musím pochválit za hezkou souhru s pivotem
Branky:  Vejtruba 6, Šídlo 4/1, Heinsch 4/2, K. Holec 1, Kettner 1, brankář Kerbl 80%

Sokol Bělá - Příbram
Tento zápas jsem spíše kombinoval ze sestavou. Hrála se rychlá, kombinační házená. Dařilo se nám v obraně. Střelecky musím pochválit Matyáše H., za obranu Kubu H. a Ríšu Kolešku.
Branky: Heinsch 7/1, Vejtruba 4, Šídlo 2, K. Holec 1, brankář Kerbl 60%

Sokol Bělá - Úvaly A
Zápas spíš s individuálními dovednostmi bez obrany. Kluci hráli každý sám za sebe a to s takovýmhle soupeřem prostě nejde. Byl to náš nejhorší zápas na turnaji. Tentokrát se nedařilo Vejtrubovi a Šídlovi, kteří patří k tahounům týmu.
Branky: Vejtruba 4/1, K. Holec 3, Heinsch 3, Šídlo 1, brankář Kerbl 25%

Sokol Bělá - Mělník
Stejný zápas jako s Úvaly bez obrany. Mělník hrál vysunutou obranu. S tímhle stylem obrany jsme měli velké problémy. Většinu gólů jsme dostávali z rychlého. Kluky musím pochválit za posledních 10 min, kdy sehráli dobře osobní obranu.
Branky: Šídlo 9, Heinsch 6, Vejtruba 3, brankář Kerbl 27%

Sokol Bělá - Zruč
Tentokrát dobrý zápas za který musím kluky pochválit. V obraně to odmakali na 100%. Branku zavřel Vojta Kerbl, který chytil 2x 7m. To co jsem od kluků chtěl, to splnili :o) .
Branky: Vejtruba 4, K. Holec 3, Šídlo 3, Heinsch 2, Ziemba 1, brankář Kerbl 73%

Hodnocení hráčů na konci sezony.

S dopravou mi pomohli  p.Šídlo a p.Kerbl, děkuji !

Jakub Humpola

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Husáková Vladimíra (22)

Šídlo Jiří (19)

Rejnartová Anna (31)

Myšák Jan (24)