oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Turnaj mladší žáci Bělá pod Bezdězem 5.11.2017

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 13.11.2017 | zobrazeno: 56x

Turnaj mladší žáci Bělá pod Bezdězem 5.11.2017

Turnaj mladších žáků Bělá pod Bezdězem 5.11.2017

Účastníci: Mělník A, Sokol Bělá, TJ Náchod, Sokol Úvaly

Sestava Sokol Bělá pod Bezdězem:
Vetruba Ondra, Zumr Zdenek, Heinsch Matyáš, Fiala Lukáš, Kerbl Vojta, Krásná Magda, Šídlo Jiří, Kettner Filip, Lohinová Šárka, Beranová Verča, Tondrová Eliška, Hradiský Adam.

Zápasy:

Bělá – Mělník A    16:13
Bělá – Náchod      19:25
Bělá – Úvaly A      5:23

Turnaj se po dohodě hrál: poločas 1x20min a druhý 1x10min osobní obrana s jednoúderovým driblinkem. Na konci zápasu Shoot-auty.
První zápas s Mělníkem velice vyrovnaný. Nejvíce branek nastřílel Ondra Vejtruba a byla znát jeho bojovnost. Vice disciplíny a bude z něho šikovný hráč. Pochvala je na místě pro Matyáše Heinsche. Šikovný dravý, na pozici pivota zodpovědný, jen smůla, že ho spoluhráči nevidí. Zlepšit styl střelby. Pochválil bych Vojtu Kerbla, jako nováčka v týmu. Měl velice hezké a rychlé postřehy v obrané hře. Magda Krásná s výbornou střelbou, ale uplatnit ji dobře neumí. Získat sebevědomí a bude úžasná střelkyně. Šídlo Jakub vynikající hráč s myšlenkou pro házenou tento turnaj bez zápalu a ukázky jeho dovednosti. Adam Hradiský ukázal několik výborných kousků v brance. Pokud setrvá jako brankař, tak se musí zpracovat na tréninku pro brankaře. Nesmím zapomenout da dravého Lukáše Fialu. Tondrová Eliška konečně zabodovala a to hned dvěma góly. U Elišky bych zapracoval trochu na motorice běhu. Zumr Zdenek umí vystřelit, měl pár dobrých chvilek, ale je to bez bojovnosti a zápalu. Šárka Lohinová a Verča Beranová, šikovný holky, umějí zakončovat, ale turnaj jim vůbec nevyšel. Filip Kettner několik náběhů s křídla, umí udělat i kličku, ale jako skoro všichni turnaj mu dobře nevyšel. Je velká potřeba zapracovat na fyzičce.

Děkuji všem, co pomohli při uspořádání celého turnaje a sokolovně za zajištění občerstvení.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (28)

Čadil Martin (22)