TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žáci

 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mistrovský turnaj Příbram

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 5.6.2017 | zobrazeno: 974x

Mistrovský turnaj Příbram

 


Poslední mistrovský turnaj ml.žáků  Příbram.


Zúčastnění: Zruč, Náchod, Milovice, Příbrám, Bělá.


Sestava: Vejtruba Ondra, Hradiský Adam, Fiala Marek, Stach Filip, Heinsch Matyas, Tondrová Eliška, Lohinová Šárka, Krásná Magda.


Výsledky:


Bělá – Zruč     11:13
Bělá – Náchod   7:17
Bělá – Milovice   22:10
Bělá – Příbram   18:9


Marek Fiala 18branek, Vejtruba Ondra 17branek, Stach Filip 16branek, Lohinová Šárka 3branky, Heinsch Matyas 3branky (2 zápasy v brance), Hradiský Adam 1branka, Krásná Magda bez branek (1 zápas v brance), jinak výborná obrana, Tondrová Eliška po velké přestřelce 0branek (1 zápas v brance).


Turnaj se pro nepřízeň počasí nakonec odehrál v hale. Systém 6+1 každý s každým 2x15minut.


Odjeli jsme na turnaj jen s osmi hráči. Celkem náročné zápasy s jedním hráčem na střídání. Přesto jsme žádnou ostudu neudělali a do zápasů jsme dali vše. První zápas Zruč, velice vyrovnaný zápas až do úplného konce. Druhý zápas malinko uletěl proti výbornému Náchodu. Velice rychle jsme se oklepali a další zápasy jsme už nepustili.  První poločas ve třetím zápase s Milovicemi za stavu 10:9 sice v náš prospěch nebyl příznivý. Taktéž nástup do druhého poločasu byl špatný a tři útoky žádná branka. Nezbývalo využít time-out a něco vymyslet. Vše se povedlo a konečný výsledek tomu napovídá. Poslední zápas po našem nakopnutí byl v našich rukou a domácí Příbram jsme přejeli celkem s přehledem.
Hráčům patří poděkování a zároveň ponaučení do příštích turnajů, protože jsme zjistili co zdokonalovat.
Trenér Hríb Ivan.
 

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (26)

13.10.

Galetka Jiří (19)

13.10.

Renza Václav (41)

17.10.

Švec Stanislav (42)

22.10.

Smejkal Josef (20)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková