TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 23.kolo II.ligy STD: SOKOL BĚLÁ - HC NÁCHOD 27:26 (11:7)

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: středa 25.4.2018 | zobrazeno: 265x

23.kolo II.ligy STD: SOKOL BĚLÁ - HC NÁCHOD 27:26 (11:7)

 


Ve 23.kole II.ligy STD jsme doma hostili souseda v tabulce Náchod. V podzimním utkání jsme na východě Čech prohráli 28:17. Hosté mají v základní sestavě nejlepšího střelce soutěže Cvejna, já jsem opět nemohl počítat s pomocí hostujících hráčů. Nakonec se mi povedlo postavit na naše poměry široký kádr devíti hráčů.

Chlapi od úvodních minut dobře bránili, nechali Náchod střílet převážně z křídel a hodně pomáhali brankáři Vítkovi, který se v 1.poločase dostal na 75% ! Díky přesné mušce Šídla a Humpoly se nám stále dařilo držet 3-4 brankový náskok.

Vstup do druhé půle se nám povedl, v pohodě hrající Šídlo zvyšoval ve 39.minutě  na 16:10. Mezitím dostal Humpola osobního strážce a hráči dobře zvládli i oslabení 4 na 6, které jsme vyhráli 2:1. Náskok šesti branek se nám dařilo držet až do 50.minuty. Poté hosté během dvou minut stáhli na 22:19 v 52.minutě a vrátili se zpět do zápasu. V 58.minutě  zvyšoval Stanev na 27:24 a Náchod šel do rizika osobní obrany po celém hřišti. Tu jsme vůbec nezvládli ! Humpola zbytečně pospíchal a udělal technickou chybu, jeho spoluhráčům chyběl pohyb bez míče, heslo z miniházené "nahraju a běžim"  asi už  zapomněli. V závěru navíc rozhodčí necitlivě písknul útočný faul v podobě clony pivota, což jsem neunesl a po hlasitém komentáři tohoto rozhodnutí jsem dostal červenou kartu. Náchodu zbývalo 10 vteřin na vyrovnání, to už naštěstí nestihnul. Nejtěsnější výhru jsme uhájili a dokázali jsme bodovat ve třetím utkání po sobě.

V sobotu k tomu hráči přistoupili úplně jinak než posledně v Jablonci. Rozdíl byl hlavně v hlavách. Na severu Čech jsme nastoupili s tím, že se soupeř porazí sám, tentokrát tam byly pokora, bojovnost a víra ve vlastní schopnosti. V útoku zahrála křídla, spojkám se na postavenou obranu moc nedařilo. K nejlepším v poli patřili Šídlo a Piešťanský, Jirka se po třech týdnech bez tréninku vrátil v dobré formě. Adam odvedl spoustu černé práce v obraně a neúnavně sprintoval celý zápas do rychlého útoku, který několikrát úspěšně dotáhnul přihrávkou, nebo gólem. Navíc svým spoluhráčům i unavuje soupeře. Pilířem byl výkon brankáře Vítka, úspěšnost 53% hovoří za vše. U hostů potvrdil pověst kanonýra Cvejn, který se postaral o většinu gólů Náchoda ( střelba, sedmičky po faulu, finální přihrávky ).

Divákům děkujeme za podporu v hledišti !

Další utkání hrajeme 28.4. v Lounech


Podrobnosti z utkání najdete >>> ZDE.


Plážovku mají zaplacenou: Piešťanský, Bernard, Sucharda, Coufal

 

 

 


 

aktuální výsledky

žádné utkání nenalezeno

příští utkání

22.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

1.kolo

15:00

TJ JM Praha Chodov

Chodov

2LZČ

29.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2.kolo

17:00

BHS Starý Plzenec

Plzenec

2LZČ

7.10.

TJ Sokol Praha Vršovice

Sokol Vršovice

3.kolo

13:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

oslavenci

1.9.

Drholcová Kateřina (26)

4.9.

Mika Jaroslav (27)

5.9.

Dohnal Martin (45)

6.9.

Kubiš Roman (18)

10.9.

Soukup Adam (17)

17.9.

Coufal Jakub (18)

17.9.

Kočí Josef (64)

18.9.

Šponiar František (28)

21.9.

Hentek Lukáš (39)

21.9.

Tyšer Vojtěch (24)

22.9.

Sommer Miloš (40)

23.9.

Kubíček David (35)

24.9.

Maršálek Dominik (20)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková