oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / 29.kolo II.ligy STD: 1.HC Pardubice - Sokol Bělá 26:14 ( 12:6 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 12.3.2018 | zobrazeno: 408x

29.kolo II.ligy STD: 1.HC Pardubice - Sokol Bělá 26:14 ( 12:6 )

V předehrávaném 29.kole II.ligy STD jsme zajížděli k utkání do Pardubic. V podzimní části jsme doma zvítězili 33:28, domácím patří aktuálně 2.místo. K dispozici nebylo 6 hráčů, do pole musel druhý brankář Coufal, abychom měli aspoň dva hráče na střídání.

Vstup do utkání byl z naší strany hororový. Trápili jsme se v koncovce, z dobrých střeleckých pozic jsme v úvodu trefili 4x tyč a Pardubice celkem bez problémů vedly ve 12.minutě 9:1. Hráči měli hlavy dole, po několika nepovedených akcích si záhy přestali věřit a velmi brzy to chtěli v hlavách zabalit. O time - outu jsem je musel trochu povzbudit a řekli jsme si pár slov k obraně a hlavně k útoku. Do poločasu domácí borci evidentně polevili a po třiceti minutách se šlo do kabin za pro nás přijatelného stavu 12:6. Vítek chytil snad 10 náskoků ze šestky, naopak 5x zkazil přihrávku do trháku, ale pokud hrajeme 6 na 6 v poli, tak ho do rychlého rozehrání nutím.

Do druhé půle jsme potřebovali zlepšit hlavně útočnou činnost. Hráči působili bezradně, střelba za 1.poločas byla 26/6, to byly běs a hrůza ! Bohužel v 35.minutě odstoupil po faulu Sucharda, který patřil společně s Vaňkem k nejlepším na hřišti a tím náš útok ještě výrazně oslabil. Spojky vůbec nehrozily, před soupeřovou obranou to bylo bez nápadu, bez pohybu. Pardubice si v suchém triku držely bezpečný náskok a bez problémů dotáhly utkání do vítězného konce.

Nemusí se dařit, soupeř byl lepší, ale musí se bojovat a nechodit na střídačku, že mě to nebaví, nebo v obraně nerozdat a chodit střídat, že mě to bolí, to se ve mně vaří krev !!

Poslední dva zápasy jsme odehráli velmi špatně v útoku ( 20 a 14 vstřelených gólů ). Při neúčasti střelců ze základní sestavy dostávají ostatní hráči velký prostor na spojkách, ale bohužel si toho moc neváží, ba naopak jsou zklamaní, že se nemají za koho schovat. Více si rozebereme na tréninku.

Tentokrát se to nepovedlo, odjížděli jsme domu s velkou ostudou a vzhledem k předvedené hře ještě s milosrdným přídělem. Nebojovali jsme  a udělali jsme i hrozných 18 technických chyb, ze kterých vyplynuly ztráty míče. Pardubice nás předčily ve všech herních činnostech, přísnější měřítko snesli Vaněk, Sucharda a Vítek.

Domácím gratuluji k zaslouženému vítězství a rozhodčím děkuji za bezchybný výkon.

S dopravou mi pomohli L.Bernard a L.Hentek, děkuji pěkně .

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

V dalším kole přivítáme 17.3. v domácím prostředí Dvůr Králové, který je pověstný výbornou obranou. Udělám maximum pro naplnění 3 hostovaček, potřebujeme zabrat a vyhrát.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

Dvořák Matěj (27)

Voláková Barbora (18)

Orolín Pavel (35)