oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / 18.kolo II.ligy STD: Sezimovo Ústí - Sokol Bělá 31:20 (16:11)

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 5.3.2018 | zobrazeno: 399x

18.kolo II.ligy STD: Sezimovo Ústí - Sokol Bělá 31:20 (16:11)

V neděli 4.3. jsme sehráli utkání 18.kola v Sezimově Ústí. Z různých důvodů nebylo k dispozici 8 hráčů, k utkání jsme odjížděli s minimem potřebným k nastoupení do zápasu. Všech 7 hráčů odjíždělo s vědomím, že musí zvládnout celý zápas bez střídání. Jedinou ambicí bylo nastoupit k utkání a dostat co nejmenší příděl, což je pro mě hodně demotivující a určitě k tomu přihlédnu už s výhledem na příští sezónu. V podzimní části jsme doma vyhráli 31:30.

Předzápasová "taktika" byla následující. Hrát postupný útok, rozložit síly na celé utkání a bojovat v obraně. Jedinou výhodou bylo, že si dostatečně zahráli né tolik vytěžovaní hráči, speciálně druhý brankář Kuba Coufal, kterému chybí herní praxe.
Držet krok jsme vydrželi do 20.minuty ( 10:9 ), Coufal pochytal několik střel a Loukotka, Bernard a Šídlo své šance proměnili. Vyhovovala nám obrana domácích 1x5, kterou postupem času Sezimovo Ústí stáhlo na poctivou 0+6. Proti zatažené obraně se nám hrálo hůře, nedokázali jsme si vypracovat dobré střelecké pozice a do konce 1.poločasu nám domácí odskočili z 10:9 na 16:11.

V druhém poločase nám začaly docházet v obraně síly, v útoku se dokázal prosazovat jen Jirka Šídlo na levé spojce, který patřil na hřišti k nejlepším. Ještě ve 46.minutě snižoval Brisuda na 22:18 a to jsme zazdili i několik vyložených šancí. Všichni jsme cítili, že na zisk bodů stačilo opravdu málo, ale tato sestava neměla takový potenciál, v útoku se dokázali prosadit jen 3 hráči. Kuba se v brance hodně snažil, ale dostal dost laciných gólů z křídel a ze střední vzdálenosti, na tom musíme  zapracovat v tréninku.

Všem 7 hráčům děkuji za účast a narovinu říkám, že v 6 lidech nikdy na zápas neodcestuju.

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

Úspěšnost střelby: 51/20 - 39%

Technické chyby: 8

Další utkání hrajeme opět na hřišti soupeře v neděli 11.3. v Pardubicích.

Technickým službám města děkuji za pomoc s dopravou.

Kdo si chce zahrát s dorostem plážovku, tak mi zaplatí 300,- Kč. V ceně je náramek - vstupné, startovné a 3 obědy, hrajeme za družstvo Zajdovi koně. Více info ZDE.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

Dvořák Matěj (27)

Voláková Barbora (18)

Orolín Pavel (35)