TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / Starší dorost ukončil neporazitelnost Pardubic a přezimuje ve středu tabulky

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 18.12.2017 | zobrazeno: 718x

Starší dorost ukončil neporazitelnost Pardubic a přezimuje ve středu tabulky

 


SOKOL BĚLÁ - 1.HC PARDUBICE 33:28 ( 17:13 )

 

V posledním kole podzimní části II.ligy jsme  hostili jednoho z adeptů na letošního vítěze II.ligy STD Pardubice. Po delší době byl k dispozici širší kádr hráčů, tomu jsme mohli přízpůsobit i hru. Nechyběli klíčový hráči do obrany Piešťanský a Vaněk, útočnou sílu představovali především Stach a Humpola. Pardubice byly pro nás velkou neznámou, ale výsledky hovořily za vše. Hostili jsme dosud neporažený tým. Chtěli jsme se rozloučit dobrým výkonem a být co nejdéle ve hře o solidní výsledek.

 

Po počátečním oťukávání se nám podařilo jít ve 21.minutě do menšího trháku ( 13:8 ). Ostrými stříleli především Stach a Šídlo, v obraně nám dělal velký problém pivot Pardubic, kterému stačil centrimetr prostoru ke zpracování a zakončení. Hned v úvodu utkání musel odstoupit Humpola, který dostal ránu do ještě nedoléčeného ramene a v 1.poločase už do hry nezasáhnul. Na rozehrávku se posunul Stanev, na pravou spojku Sucharda, který sváděl nebojácné souboje s urostlým obráncem hostujícího družstva.

Po třiceti minutách se šlo do kabin za stavu 17:13. O poločase jsem musel krotit euforii, Pardubice určitě nic nebalily. Pokyny byly jasné, maximální koncentrace a sebeobětování v obraně, v útoku hrát nebojácně a počítat s osobní obranou Stacha.

Do druhého poločasu nastoupil do útoku Humpola, do obrany jsme střídali 1-2 hráče, aby tam byli mezi spojkami vždy Stach, Piešťanský a Vaněk. Patrik dostal osobního strážce, tím se hra změnila v souboj 5 na 5 a to je parketa Staneva, který má více prostoru při hře 1 na 1.  V úvodních minutách druhé půle se ošklivě srazili Sucharda s hráčem Pardubic, věřím tomu, že to bylo nezaviněné, oba koukali na míč. Vojta jel ze hřiště rovnou na šití ( 8 stehů na bradě ), jeho protihráč dopadl ještě hůře, podle jeho slov ho čeká pobyt v nemocnici, má zlomenou čelist. Oběma přejeme brzké uzdravení ! Pardubice se brzy vrátily do zápasu, ve 38.minutě snižovaly na 19:17, ve 45.minutě na 23:21. V této fázi utkání vstřelil důležité góly Humpola, přežili jsme i hru 4 proti 6, ve 47.minutě jsme vedli opět 26:21. Jedinou hrozbou pro nás byl pivot Joudal, se zbytkem střel si brankář Vítek dokázal většinou poradit. V závěrečných minutách už jsme to nepustili, po gólech Humpoly a Stacha jsme utkání dovedli do vítězného konce.

Překvapení kola se zrodilo po nejlepším výkonu podzimu, Pardubice nás možná trochu podcenily, ale na to se historie neptá. Rozdílovým hráčem byl Stach, na hřišti prodal tréninkový objem z Lovosic. Humpola dohrával druhý poločas přes bolest, občas to zbytečně bral na sebe, ale v rozhodujících chvílích nás podržel. Důležité góly vstřelili i Loukotka se Šídlem, v obraně tvrdili muziku Piešťanský s Vaňkem. Problém jim dělal jen pivot Joudal, který má mužské parametry, ale jinak Viktor opět ukázal velký přehled a čtení hry, Adam je hrubá síla. I přes výhru jsme zahodili dost šancí a nedali 3 sedmičky.

 

Po zápase proběhlo tmelení koletkivu ve formě posezení s občerstvením, dále kluci dostali potítka Hummel, které jim koupil Radim Vaněk, děkujeme ! Téma na vánoční besídce bylo velmi aktuální, dodržování životosprávy před utkáním..., docházka na tréninky a správná regenerace po sportovním výkonu ....:o)

 

Poslední letošní trénink je v úterý 19.12. 17:00 - 19:30. Kluci potřebují doléčit zranění a odpočinout si ode mě, podzimní část byla dlouhá. Zimní přípravu zahájíme 2.ledna 2018 v 18:00, připravte si švihadla !! Jarní odvety začínají už 10.2. 2018 domácím utkáním se Strakonicemi.

 

 

Podrobnosti z utkání najdete  ZDE.

 

Fotogalerii z utkání najdete ZDE, autor Jiří Šídlo.

 

II. liga STD Č 2017/2018 >>> ZDE.

 

 

Všem našim sponzorům, partnerům, členům a příznivcům děkujeme za celoroční podporu a přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce, v roce 2018 pevné zdraví, hodně pohody doma a aktivním členům mnoho sportovních úspěchů.

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

3.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

34

2LZČ

HC TJ Náchod

Náchod

24

27.10.

1. HK Dvůr Králové

Dvůr Králové

26

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

21

13.10.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

25

2LZČ

TJ Lokomotiva Vršovice

Loko Vršovice

22

příští utkání

25.11.

1. HC Pardubice

Pardubice

9.kolo

13:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

1.12.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

10.kolo

17:00

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

2LZČ

9.12.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

11.kolo

16:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

oslavenci

1.11.

Houserová Lucie (29)

6.11.

Čadil Martin (23)

11.11.

Stach Petr (41)

18.11.

Kodriková Vendula (16)

19.11.

Nauš Radek (21)

21.11.

Piešťanský Jakub (22)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková