TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 11.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - Sokol Úvaly 27:34 ( 16:16 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 28.11.2017 | zobrazeno: 505x

11.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - Sokol Úvaly 27:34 ( 16:16 )


V 11.kole II.ligy jsme v domácím prostředí městské sportovní haly přivítali Sokol Úvaly. Hosté jsou aktuálně na 3.místě, pod vedením zkušeného Jirky Drába předvádějí letos dobré výkony, dokázaly doma porazit i Louny. Já jsem opět lepil sestavu ještě několik hodin před zápasem, abychom vůbec nastoupili k utkání. Lovosice hrály v Ostravě, hostující hráči my nemohly půjčit, protože tam jely s úzkým kádrem. Loukotka je na marodce, Vaněk byl na brigádě a Sojka neměl po nemoci u sebe registračku.


Nakonec nás nastoupilo k utkání 9. Druhý brankář Coufal hrál v útoku, Piešťanský měl k dispozici jen 9 prstů  / naštípnutý ukazováček na odhodové ruce /, po dohodě s lékařem a zatejpování chodil aspoň do obrany, u Humpoly se potvrdilo, že jeho problémy pramení na 99% ze špatného držení těla, tím pádem byl k dispozici taky.
Úvaly dobře známe, před zápasem jsme se na jejich hru připravovali. Bohužel úzký kádr příliš nedovoloval hrát rychlou házenou na 1. a 2. vlnu. Kluci nastoupili zakřiknutě, soupeř hned v úvodu odskočil na 2:5 v 8.minutě. Kolem 20. minuty se nám povedlo otočit vývoj skóre z 9:11 na 14:12. Dávali jsme jednoduché góly a měli jsme několik přesilovek. O pauze se šlo do kabin za stavu 16:16.

Špatně jsme bránili, ve hře nás držela jen produktivní střelba Humpoly, který dal za poločas 10 gólů z našich 16. V útoku chyběl pohyb hráčům bez míče a některým i více odvahy.
Úvod druhé půle se nám vůbec nevydařil. Úvaly nám rychle odskočily a ve 45. vedly už 20:25. Soupeři se rozchytal brankář, ve dvojici bránil Humpolu, který byl jedinou vážnější hrozbou pro jejich obranu. Dostávali jsme góly jako přes kopírak po kombinaci křídel a přes pivoty, kluci si s tím nedokázali poradit. V pohodě hrající Úvaly střídaly všechny hráče z lavičky a navyšovaly svůj náskok. Po 60 minutách z toho byla zasloužená prohra 27:34.

Úvaly působily sehranějším dojmem, jejich hráči o sobě věděli a mají širší kádr, kde každý hráč byl pro nás hrozbou.
I přes okleštěnou sestavu jsme měli odehrát lepší výsledek. Na 27 gólů se doma prostě musí vyhrávat. Opakuje se to stále dokola, velmi špatně bráníme. Bojíme se kontaktu, nemluvíme a ani se to pořádně nemůžeme naučit, protože průměrná podzimní účast na tréninku je 8 lidí ( 4 muži + 4 STD ) a z těch 8 lidí jsou 4 brankáři. Tohle budu řešit v zimní pauze, ale určitě to chce nějaký impuls, jinak se nikam neposuneme. Neubránili jsme dokola se opakující kombinace, které jsme klukům vysvětlovali před zápasem, o poločase a o time - outech.
Do konce podzimu nás čekají 2 zápasy, ze kterých budeme chtít 2 body. Příští víkend hrajeme ve Zruči n.S. s Kutnou Horou, pak máme volný víkend a 16.12. se rozloučíme s rokem 2017 domácím zápasem proti dosud neporaženým Pardubicím. I.ligy STD a MLD už skončily, do těchto zápasů budeme chtít využít maximálního počtu hostujících hráčů ( 3 ). Jediným pozitivem je návrat Humpoly do sestavy.

Divákům děkujeme za podporu v hledišti.

Podrobnosti z utkání ZDE.

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

3.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

34

2LZČ

HC TJ Náchod

Náchod

24

27.10.

1. HK Dvůr Králové

Dvůr Králové

26

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

21

13.10.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

25

2LZČ

TJ Lokomotiva Vršovice

Loko Vršovice

22

příští utkání

25.11.

1. HC Pardubice

Pardubice

9.kolo

13:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

1.12.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

10.kolo

17:00

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

2LZČ

9.12.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

11.kolo

16:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

oslavenci

1.11.

Houserová Lucie (29)

6.11.

Čadil Martin (23)

11.11.

Stach Petr (41)

18.11.

Kodriková Vendula (16)

19.11.

Nauš Radek (21)

21.11.

Piešťanský Jakub (22)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková