oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / 10.kolo II.ligy STD: Loko Vršovice - Sokol Bělá 22:24 ( 12:11 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 20.11.2017 | zobrazeno: 246x

10.kolo II.ligy STD: Loko Vršovice - Sokol Bělá 22:24 ( 12:11 )

Po špatném výkonu a přídělu od Loun jsme odjížděli hledat ztracené sebevědomí do pražských Vršovic. S místní Lokomotivou jsme před utkáním měli stejně bodů, bohužel jsme opět odjeli s minimem hráčů. Baičev, Stach a Heřmanovský hráli utkání za mateřský klub, Sojka, Humpola a Loukotka jsou na marodce a Vítek dostal na mojí zodpovědnost volno do Lovosic, kde dělá momentálně brankářskou jedničku. Lovosice hrály v neděli proti největšímu favoritovi na letošní titul Mistra ČR ve starším dorostu HC Zubří. Lukáš odchytal 2/3 utkání a vedl si velmi dobře.

V 1.poločase jsme stále tahali za kratší konec, ale kluci postupem času více a více věřili, že by to i v této sestavě mohlo jít. V úvodu druhé půle jsme zachytili nástup domácích a ve 41.minutě zvyšoval Stanev na 16:18. Obě družstva hrála postupný útok, nám se ho podařilo občas proložit druhou vlnou. V závěru to zkušeně pohlídal Vaněk, který proměnil důležitou sedmičku na 20:23 a vstřelil i náš poslední gól.

Kluci to odehráli kolektivně v útoku a zodpovědně v obraně. Evidentně měli po delší době radost ze hry a utkání zvládli i fyzicky s jedním hráčem na střídání. Kuba Coufal po počáteční nervozitě zvládl 60 minut v brance výborně, nezvykle na rozehrávce si vedl dobře Vaněk.
Základem úspěchu byla důrazná obrana, která tentokrát fungovala. Opět se potvrdila skutečnost, že pokud vedle sebe hrají v obraně Vaněk, Brisuda a Piešťanský, tak kolem nich neproklouzne ani myš. Staneva už tolik nezlobí koleno, na kterém si v mladších žácích utrhnul přední křížový vaz a mohl prodat své silné stránky, rychlé nohy a rychlou reakci. Tentokrát se rozhodovalo na křídlech, Coufal jich hodně pochytal a naše vstřelila dohromady 10 branek.
Kluci díky, tentokrát jsem měl klidný spaní...:o)

S dopravou mi pomohl Berny st., děkuji.

Technické chyby: 9

Úspěšnost střelby: 51/24 - 47%

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

Pondělní vyšetření Piešťanského přineslo špatnou zprávu, na marodku nám přibyl další hráč. Adam má naštípnutý ukazováček a do konce podzimní části je mimo hru :o(. Tímto mu přejeme brzké uzdravení.

aktuální výsledky

1. HC Pardubice