oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / 9.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - Loko Louny 32:41 ( 17:23 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 14.11.2017 | zobrazeno: 548x

9.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - Loko Louny 32:41 ( 17:23 )

Foto z utkání

V 9.kole II.ligy STD jsme přivítali silné Louny. Severočeši mají nejlepší útok v lize, disponují širokým kádrem, jejich hráči jsou zoceleni zápasy v I.lize staršího dorostu. Naopak my nemůžeme minimálně do konce podzimu počítat se zraněným Humpolou, Staneva trápí bolavé koleno a z pěti hostujících hráčů nám tentokrát pomohl jen Stach z Lovosic.

Utkání začalo minutou ticha za zesnulého Ivana Zajace, který byl pro většinu generace současných čtyřicátníků "házenkářský táta".

Louny od úvodních minut dokazovaly velkou útočnou sílu. Hra měla rychlý spád, nás držel ve hře hlavně produktivní Stach. My jsme hodně "hořeli" v obraně, 23 gólů za poločas je hrozně moc. Kluci působili zakřiknutě, většině chyběla odvaha, spoléhali jen na Patrika, ke kterému se nikdo nepřidal.
Do druhé půle zněly pokyny jasně. Nekoukat na skóre, větší odvaha v útoku a zvednout hlavně obranu.
Bohužel zůstalo jen u slov, obraz hry se vůbec nezměnil. Louny střílely góly velmi jednouše, velký problém nám dělali pivoti a střelecké spojky. Za daných okolností je konečné skóre 32:41 zcela zasloužené a odpovídá dění na hřišti.
Velký problém je obrana. Tam kluci vůbec nemluví, chybí jim agresivita, nedokáží přebrat jednoduché věci. Ale to je samozřejmě na nás trenérech, abychom je to naučili, o tom žádná. Citelně nám v obraně chybí "zlý muž" Ondra Vacek, který v létě ukončil činnost a začal boxovat. Patrik Stach dřel, vstřelil polovinu našich gólů, ale bohužel svým přístupem a nasazením nestrhnul žádného spoluhráče.
Divákům děkujeme za podporu v hledišti.

Fotky z utkání najdete ZDE.

II.liga STD 2017/2018 >>> ZDE.

Vzpomínka na Ivana Zajace - v haleVzpomínka na Ivana Zajace - v hale

aktuální výsledky