oddíl házené | stará garda

Sokol Bělá / stará garda / články / Hodnocení turnaje starých gard v Bělé

téma: stará garda | autor: Hrubas | datum: pondělí 2.4.2018 | zobrazeno: 183x

Hodnocení turnaje starých gard v Bělé

Sestava Bělé - HŘ: Vaněk, Švec, Sommer, Netrval, Hrubý, Hrib, SŘ: Bajtalon, Krucký, Kabátník, Renza, Knotek a Muller

V sobotu 24. 3. 2018 se v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem za účasti týmů z České Lípy, Mladé Boleslavi a domácí Bělé uskutečnil turnaj Staré gardy.

Výsledky:

Bělá pod Bezdězem – Mladá Boleslav 16:14 (7:5)

Mladá Boleslav – Česká Lípa 12:14 (8:4)

Česká Lípa – Bělá pod Bezdězem 15:16 (9:8)

Sestava Bělé:

Kabátník, Renza - Vaněk, Švec, Sommer, Netrval, Hrubý, Hrib, Bajtalon, Krucký, Knotek a Muller

K vidění byla pohledná házená. Všechna utkání byla vyrovnaná až do samotného konce a hráči všech týmů dokazovali, že nic nezapomněli ze svého umění. Jen občas scházela rychlost, a naopak přebývalo nějaké to kilo.

Turnaj splnil všechna očekávání. Setkali jsme se se svými spoluhráči, proběhli se, zavzpomínali na „staré časy“. Na závěr jsme celý turnaj vyhodnotili v místních restauracích.

Děkujeme všem hráčům a funkcionářům, kteří se turnaje zúčastnili za jejich vystupování a přístup k utkáním. Celý turnaj proběhl bez problémů a zranění v duchu fair-play.

Zároveň děkujeme rozhodčím Hamšíkovi, Smejkalovi a Novotnému za bezchybné řízení všech utkání. Poděkování patří i časoměřičům Kódlovi a Roubikovi, pánům Hogo a Fogo za otevření restaurace a podporu domácího týmu a hlavně divákům, kteří přišli ve velkém počtu a neúnavně podporovali všechny hráče.

PS: Pro velký úspěch celé akce plánujeme podobný turnaj uspořádat koncem prázdnin.

Sestava České LípySestava Mladé Boleslavi

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Dvořák Tomáš (34)

Kábrt Daniel (20)