oddíl házené | stará garda

Sokol Bělá / stará garda / články / Fotografie z turnaje v Německu

téma: stará garda | autor: Hrubas | datum: středa 27.6.2001 | zobrazeno: 1724x

Fotografie z turnaje v Německu

Dneska jsem přidal fotografie z turnaje v Německu, který se uskutečnil o víkendu 16.6.-17.6.2001. Tyto fotografie mi poslal Mirek Kaňka a můžete si je stáhnout v zajímavostech staré gardy. Přidal jsem také sestavu, ale určitě nebude aktuální, takže bych chtěl poprosit o aktualizaci.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (29)

Čadil Martin (23)