oddíl házené | ml. dorostenky

Sokol Bělá / ml. dorostenky / články / 2.kolo II.ligy MLDy: Sokol Bělá - Házená Mělník 28:29 ( 12:11 )

téma: mladší dorostenky | autor: Švícko | datum: neděle 24.9.2017 | zobrazeno: 1638x

2.kolo II.ligy MLDy: Sokol Bělá - Házená Mělník 28:29 ( 12:11 )

Foto FCB Házená Mělník

Sestava a góly: Kodriková - Pecová 9/3, Vozábová 7, Kastnerová 5, Vítková 3, Lauberová 2, Špringlová 1, Beranová 1, Poživilová, Netrvalová

Vývoj skóre: 2:2, 5:3, 8:3, 11:6, 12:9, 14:13, 15:18, 16:21, 19:23, 20:26, 23:27, 26:29, 28:29

Ve 2.kole II.ligy jsme se poprvé představily před domácím publikem. Po debaklu v Turnově jsme se chtěly herně zlepšit a získat první ligové body.

Utkání bylo ve znamení dvou rozdílných poločasů. V úvodní třicetiminutovce se nám dařilo, ve 12.minutě byl stav 5:2, ve 23. zvyšovala Vozábová už na 11:6. K neudržení byla hlavně Pecová v pivotu, střelecky se dařilo Vozábové , v brance chvílemi čarovala Kodriková. Bohužel se nám nevydařil závěr 1.poločasu, ze stavu 11:6 ve 23.minutě snížily hostující hráčky na poločasových 12:11.

Do 38. minuty se děvčatům dařilo držet vyrovnaný stav ( 15:15 ), poté jim odešla střelba a udělaly několik technických chyb, které soupeřky nekompromisně trestaly. V 51.minutě jsme prohrávaly 20:26 a zdálo se být hotovo. Děvčata se v závěru vydala ze všech sil a sahala po bodu, ale víc než dva góly v poslední minutě vstřelit nestihla.

Holky předvedly pěkný výkon, pořád si zvykají na tempo a tvrdost soutěže, za toto utkání zaslouží pochvalu. Škoda herního výpadku ke konci 1.poločasu, kdy jsme soupeřky vrátily do zápasu a mrzet nás mohou i neproměněné šance.

Střelecky se dařilo Pecové, Vozábové a Kastnerové, pochvalu zaslouží i Kodriková v brance, která se v 1.poločase pohybovala kolem 60% úspěšnosti. V obraně se nám nedařilo ubránit hostující Pazderovou, která nám vstřelila 13 branek !