oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Inter REG: Sokol Bělá - TJ Turnov 26:23 (15:11)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: úterý 25.4.2017 | zobrazeno: 1531x

Inter REG: Sokol Bělá - TJ Turnov 26:23 (15:11)

V dalším kole Intre REG ligy jsme na domácí palubovce přivítali předposlední tým tabulky TJ Turnov. Na tohoto soupeře se nám příliš nedaří, důkazem toho bylo naše poslední vzájemné utkání, které jsme v Turnově vysoko prohráli v poměru 27:21!

V naší sestavě opět dostali příležitost starší dorostenci, zároveň chyběli Hofta, Renza a Tyšer.

I když byl úvod utkání vyrovnaný 2:2, tak jsme působili sehranějším dojmem, což se brzy projevilo i na skóre. V 15. minutě zvyšoval Kubíček na 8:2. Snažili jsme se vycházet z pozorné obrany a zároveň zrychlit co nejvíce hru dopředu. Až do 26. minuty se nám tyto cíle dařilo naplňovat (14:7), ale hrubě jsme nezvládli koncovku, kterou jsme prohráli 1:4 a dali tak soupeři šanci do druhého poločasu.

V úvodu druhého dějství jsme sice poměrně dobře bránili, ale v útoku jsme udělali velké množství technických chyb, k tomu se přidalo zahazování vyložených šancí a hráči Turnova ve 44. minutě drželi stav utkání 19:16! Do 56. minuty jsme si ale přeci jen vytvořili vedení 26:19. Bohužel, stejně jako v prvním poločase, jsme nezvládli závěr, který jsme prohráli 0:4, čímž soupeř zkorigoval na pro něj přijatelných 26:23.

I přes poměrně vyrovnaný konečný výsledek jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Škoda pokažených koncovek poločasů.

Tým Turnova měl hru postavenou na tvrdé obraně a zároveň hrál v útoku „na jistotu“. Všichni hráči dobře spolupracovali s pivotem, což nám dělalo poměrně velké problémy.

V našem dresu těžko někoho vyzdvihovat. Velmi dobře opět zachytal brankář Maršálek, své si odehráli Kubíček a Čtvrtník. Starší dorostenci podali daleko lepší výkon, než před týdnem v Jičíně, ale stále to není ono. Čekáme od nich daleko více, chybí jim větší vůle a chuť využít svůj čas na hřišti na 100%. V příštím roce bude v týmu daleko větší konkurence a takovéto výkony by zřejmě na sestavu nestačily!

Na závěr bychom chtěli poděkovat divákům za podporu, soupeři za férové a sportovní vystupování, rozhodčím za bezproblémový průběh a dobrovolníkům za organizaci tohoto utkání.

Hned v příštím kole si vzájemné utkání zopakujeme, když se tentokrát představíme v Turnově. Zde nás nebude čekat rozhodně jednoduché utkání.

Detail a podrobnosti utkání najdete ZDE.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

Dvořák Matěj (27)

Voláková Barbora (18)

Orolín Pavel (35)