TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / články / Inter REG: Sokol Bělá - Železný Brod 24:16 (14:9)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: neděle 9.4.2017 | zobrazeno: 1489x

Inter REG: Sokol Bělá - Železný Brod 24:16 (14:9)

Sestava Bělá: Smajkal, Roubal, Hrubý, Kubíček, Švec, Tyšer, Myšák, Macoun, Hamšík, Loukotka, Maršálek, Renza, Nigrín, Šulc 


V prvním jarním utkání Inter REG ligy jsme na domácí palubovce přivítali druhý celek tabulky ŽBS Železný Brod, na který jsme ztráceli dva body. Věděli jsme, že nás cěká nepříjemný soupeř, se kterým jsme měli nepříznivou bilanci z podzimu (24:24, 17:18).

 

V naší sestavě jsme dali příležitost hráčům, kteří chodí pravidelně na tréninky a mají zájem na sobě pracovat. Chyběl jen zraněný Hofta. V jarní části dostanou více prostoru hráči staršího dorostu, kteří potřebují nasbírat co nejvíce zkušeností do dalších sezón.

 

Úvod utkání se nám bohužel příliš nevydařil. Přestože jsme ve 3. minutě vedli 2:1, tak následovalo několik technických chyb, které zkušený soupeř potrestal a v 8. minutě zvyšoval Šefr na 2:5. Kromě chyb v útoku jsme chybovali také ve středu obrany, kde vázla především komunikace a větší nasazení. Toto se zlepšilo příchodem Myšáka, který celou obranu hodně pozvedl. Za zlepšenou obranou se rozchytal zároveň brankář Renza a tak jsme mohli hrát rychlý přechod do útoku. Ve 23. minutě byl stav utkání stav 9:9, ale závěr prvního poločasu se nám velice vydařil, když jsme si šňůrou 5ti branek vytvořili nadějné vedení 14:9. V prvním poločase se střelecky prosazoval především Kubíček, který vstřelil 8 branek.

 

Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem pozorně bránit a co nejvíce zrychlit hru, protože soupeř přijel pouze se dvěma hráči na střídání. Tento cíl se nám podařilo naplnit, dávali jsme jednoduché branky z rychlého přechodu, pozorně jsme bránili a k tomu se přidal i velice dobrý výkon brankáře Maršálka. Celý druhý poločas soupeř osobně bránil naše nejzkušenější hráče Kubíčka a Švece, ale s tím jsme si dokázali poměrně snadno poradit. Ve 49. minutě byl stav utkání 21:13 a zdálo se být rozhodnuto. Bohužel jsme v posledních 10ti minutách trochu polevili a tak soupeř upravil stav utkání na konečných 24:16.

 

K utkání jsme přistupovali s respektem k soupeři a mírnou obavou, jak především starší dorostenci zvládnou toto utkání. Poměrně snadné vítězství o 8 branek je pro nás proto lehkým překvapením. Musíme podotknout, že soupeři chyběli dva hráči základní sestavy.

 

V našem dresu odehrál skvělé utkání Kubíček a oba brankáři Renza a Maršálek. Herně se také dařilo Nigrínovi, Švecovi a Macounovi, velmi dobrou práci odvedl v obraně Myšák. Starší dorostenci předvedli poměrně nadějný výkon, ale budou muset ještě hodně přidat. Někteří z nich musí zlepši také svou kázeň!

 

Na závěr děkujeme soupeři za férovou hru, rozhodčímu Novotnému za dobře zvládnuté utkání a skoro 50ti divákům za povzbuzování v průběhu celého utkání.

Přiložené fotky

Bělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBSBělá - ŽBS

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

3.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

29

SRL

TJ Sokol Chrudim

Chrudim

24

21.10.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Zruč

31

SRL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

21

13.10.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

19

SRL

TJ Sokol Praha Vršovice  - B

Sokol Vršovice - B

26

příští utkání

6.4.

HC Kolín

Kolín

6.kolo

10:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SRL

14.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

7.kolo

15:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Ledeč

SRL

28.4.

TJ Sokol Chrudim

Chrudim

8.kolo

00:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SRL

oslavenci

2.2.

Závora Jiří (21)

4.2.

Femiak Pavel (42)

12.2.

Lohinová Michaela (19)

20.2.

Brožová Eliška (28)

20.2.

Kastnerová Sára (17)

20.2.

Vozábová Jana (16)

21.2.

Dvořák Matěj (27)

27.2.

Voláková Barbora (18)

29.2.

Orolín Pavel (35)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková