Ž  Dubská, Buchlovská

2  Dubská, Pokorná

Č  -

D  -

Do utkání vstoupil náš tým ve velmi dobrém tempu a soupeře jsme zaskočily dobrou hrou a rychle získaly tříbodový náskok, který se nám podařilo udržet až do konce první půle. Do šaten jsme odcházely povzbuzeny výsledkem 14:11 v náš prospěch.
V úvodu druhé půle však domácí chytly druhý dech a rozdíl branek se začal snižovat, nicméně zatím jsme držely hubené vedení. Atmosféra na hřišti byla vyhrocená a nechyběla vyloučení na obou dvou stranách. Zhruba od dvacáté minuty však přišel zlom a my na několik minut přestaly úplně hrát a dovolily tak soupeřkám snížit rozdíl na jednu branku a následně vyrovnat. Najednou jakoby tým ochrnul, nemohly jsme kombinovat, nikdo nevěděl co pořádně hrát. V poslední minutě utkání se pak domácímu týmu podařilo vstřelit branku a najednou stav utkání mluvil v náš neprospěch 25:26. Snaha vstřelit gól byla velká, nicméně jsme po konci hrací doby měly poslední možnost zvrátit stav utkání a dovézt domů alespoň jeden bod – střílela se závěrečná devítka, ke které se postavila Jana Kotrmanová a neuvěřitelným způsobem přestřelila zeď bránících hráček a vstřelila vyrovnávací branku. Z Chebu jsme tak odjížděly rády alespoň za ten jeden bod, ačkoli situace pro nás mohla být, dle vývoje utkání, příznivější.
V týmu se konečně začalo střelecky prosazovat více hráček a skvělé výkony předvedla i brankářka Nikola Nováková, která zachránila svými zákroky několik jasných střeleckých příležitostí domácích.