2  Salavová, Stehnová, Pelikánová

Č  -

D  -

komentář k utkání

Na palubovku Střešovic jsme odjížděli s jasným cílem vyhrát. Už od první minuty se nám dařilo. V 8 minutě jsme vedli již 1:6 a to díky výborné formě obou gólmanek a koncentrovanosti celého týmu. V poločase na ukazateli svítilo příznivé skóre 6:12. Po poločase jsme byli stále na stejné vlně a navýšili jsme svůj náskok až o 15 gólů, který v závěru utkání Vršovice stáhli. Chtěla bych pochválit celý tým za bojovnost a plnění pokynů. Prosazovala se většina hráček což je veliké plus od předchozích zápasů. Fungovali jsme jako tým a hráli jsem jako tým.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková