TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorost / utkání / Kutná Hora

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LSVČ

2LSVČ

17.9.  16:00

so  17.9.  16:00

HSK Tygři Ústí nad Labem

HSK Tygři Ústí nad Labem

UNL

Ústí nad Labem

22 : 39

KHO

Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

2LSVČ

2LSVČ

24.9.  15:00

so  24.9.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

26 : 35

KHO

Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

2LSVČ

2LSVČ

8.10.  15:00

so  8.10.  15:00

TJ Sokol Úvaly

TJ Sokol Úvaly

UVL

Úvaly

39 : 29

KHO

Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

2LSVČ

2LSVČ

16.10.  18:00

ne  16.10.  18:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

26 : 19

LVR

Loko Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

2LSVČ

2LSVČ

23.10.  12:00

ne  23.10.  12:00

HC TJ Lokomotiva Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

LOU

Louny

46 : 31

KHO

Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

2LSVČ

2LSVČ

13.11.  09:00

ne  13.11.  09:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

24 : 29

SVR-B

Sokol Vršovice - B

TJ Sokol Praha Vršovice - B

2LSVČ

2LSVČ

19.11.  09:00

so  19.11.  09:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

37 : 29

KHO

Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

2LSVČ

2LSVČ

27.11.  09:00

ne  27.11.  09:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LSVČ

2LSVČ

11.12.  09:00

ne  11.12.  09:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

37 : 32

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LSVČ

2LSVČ

19.2.  09:00

ne  19.2.  09:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

38 : 23

UNL

Ústí nad Labem

HSK Tygři Ústí nad Labem

2LSVČ

2LSVČ

26.2.  09:00

ne  26.2.  09:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

30 : 28

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LSVČ

2LSVČ

12.3.  09:00

ne  12.3.  09:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

31 : 23

UVL

Úvaly

TJ Sokol Úvaly

2LSVČ

2LSVČ

19.3.  13:00

ne  19.3.  13:00

TJ Lokomotiva Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

LVR

Loko Vršovice

31 : 33

KHO

Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

2LSVČ

2LSVČ

26.3.  17:00

ne  26.3.  17:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

32 : 37

LOU

Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

2LSVČ

2LSVČ

1.4.  18:00

so  1.4.  18:00

TJ Sokol Praha Vršovice - B

TJ Sokol Praha Vršovice - B

SVR-B

Sokol Vršovice - B

29 : 25

KHO

Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

2LSVČ

2LSVČ

8.4.  16:00

so  8.4.  16:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

27 : 29

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LSVČ

2LSVČ

22.4.  13:00

so  22.4.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

KHO

Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková