TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / utkání / Bělá x Pardubice

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

28:29

(13:14)

1. HC Pardubice

Pardubice

PAR

II. liga SV Čechy | 2016/17 − 18. kolo

sobota 1.4.2017 • 13:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Aleš Podzimek, Vlastimil Vlk

průběh: 

 2:2, 4:5, 9:9, 11:11, 15:15, 20:18, 22:23, 26:24, 26:27, 28:27, 28:29

7m hody: 

 0 - 1/1

diváků: 

 50

místo: 

 Sh Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

9

Bernard Michal

10

Brisuda Mikuláš

1

7

Doležal Kryštof

-

5

Humpola Jakub

6

2

Humpola Matěj

1

8

Piešťanský Adam

4

13

Sojka Michal

5

6

Stanev Richard

4

2

4

Sucharda Vojtěch

2

11

Šídlo Jiří

2

3

Vacek Ondřej

2

Ž

14

Vaněk Viktor

1

č

brankáři

br

zákr

tresty

1

Coufal Jakub

28%

16

Vítek Lukáš

37%

trenéři

Stanislav Švec - TR, Jan Urban - AS,

1. HC Pardubice

Pardubice

sestava

br

Adam Jakub

1/0

Doležal Matěj

8/1

Huryta Lukáš

Janáček Jindřich

1/0

Jeníček David

Kutílek Jan

5/0

Macek Matyáš Saturnin

Sychra Jonáš

11/0

Třebeška Aleš

Vacek Jaroslav

3/0

trenéři

Martin Keřt - TR, Jan Padevět - OV

tresty

Ž  Doležal Matěj

2  Doležal Matěj, Kutílek Jan

Č  

D  

komentář k utkání

V 18.kole II.ligy jsme v domácím prostředí hostili Pardubice. Chtěli jsme napravit špatný výkon ze Dvora Králové, hosté šest kol nevyhráli a přijeli se skromným cílem, uhrát přijatelný výsledek. V podzimní části jsme v Pardubicích vyhráli 27:29.


V základní sestavě chyběli nemocný Vítek a zraněný Humpola, v brance začal Kuba Coufal a na rozehrávce Richard Stanev.

 

Od úvodních minut se hrálo vyrovnané utkání podprůměrné úrovně. Hosté v okleštěné sestavě rozložili síly na celý zápas, my jsme nehráli rychle dopředu a na postavenou obranu to bylo hodně statické. Všichni spoléhali, co vymyslí střelec Sojka. V obraně nám chyběl důraz, Pardubicím stačil obyčejný kříž a na prostředku byla metrová díra. Dále jsme nezvykle prohráli i dost soubojů 1 na 1. Ve 20.minutě odstoupil pro zranění Sojka, tím ztratily naše spojky na údernosti. V závěru 1.poločasu jsme navíc nezvládli přesilovku 6 na 4, kterou jsme prohráli 1:2. Vedení 12:10 v 26.minutě se nám nepodařilo udržet a do kabin se šlo o poločase za stavu 13:14.

 

Do 2.půle nastoupil do branky nemocný Vítek s cílem zrychlit hru a hrát "tempo házenou", protože rychlé rozehrání je jeho silnou stránkou. V 41.minutě zvyšoval Piešťanský na 20:18 a vypadalo to, že pomalu přebíráme otěže utkání. Bohužel jsme špatně bránili a Pardubice ve 46.minutě zase vedly 22:23. To už byl na rozehrávce Humpola, který oproti původním plánům neměl zasáhnout do utkání, aby doléčil vazy v koleně. V 50.minutě se nám povedlo opět odskočit na rozdíl dvou gólů 26:24. Po technické chybě a  neproměněných šancích hosté opět vedli v 54.minutě 26:27. V 56.minutě dával Humpola na 28:27, ale byl to bohužel náš poslední gól v tomto utkání. Pardubice byly hodně produktivní a potrestaly naše chyby. Utkání by slušela spíše remíza, ale s poslední střelou Piešťanského si brankář hostů poradil a Pardubice překvapivě zvítězily.

 

Po Lounech kluci hledají svou tvář. V útoku nespolupracují, v obraně je hrobové ticho a chybí mi tam od některých větší zarputilost. V útoku nemáme pohyb hráčů bez míče a bojíme se jít do sobojů i za cenu inkasované rány. Druhý zápas po sobě jsme neházeli sedmičku, což o něčěm svědčí. Zápas ukázal smutnou realitu, že při zranění Sojky a Humpoly nedokážeme doma porazit předposlední družstvo v tabulce. Pokud se nezvedneme, tak s takovým výkonem nás doma Kutná Hora ( doma 20.kolo ) a Úvaly ( doma 22.kolo ) sfouknou jak svíčku !

 

Samozřejmě hráči hrají to co je naučíme, ale některým přijde moc trénovat v dorostu dvakrát týdně, začali automaticky chodit jen jednou. Ale pokud kluci nechtějí a nejsou ochotni na hřišti "kousat palubky", tak se tam můžeme třeba zbláznit.
Jediným pozitivem je, že si zahráli všichni hráči a cenné zkušenosti sbíral Kryštof Doležal, který měl premiéru v dorostenecké lize.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková