TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / utkání / Kutná Hora x Sokol Bělá

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

KHO

 

30:32

(11:18)

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

BPB

II. liga Čechy | 2015/16 − 15. kolo

neděle 13.3.2016 • 17:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Petr Laštovička, Lucie Zbožínková

průběh: 

 1:3, 4:5, 7:14, 9:17, 13:20, 17:23, 22:24, 26:28, 29:29, 29:31, 30:31, 30:32

7m hody: 

 3/2 -2/2

diváků: 

 24

místo: 

 SH Zruč nad Sázavou

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

9

Bernard Michal

13

Brisuda Mikuláš

-

5

Humpola Jakub

9/1

Ž

7

Kubiš Roman

3

2

8

Piešťanský Adam

7

14

Stach Patrik

10/1

11

Šídlo Jiří

3

6

Vaněk Viktor

-

č

brankáři

br

zákr

tresty

1

Coufal Jakub

-

16

Vítek Lukáš

45%

trenéři

Stanislav Švec - TR, Vladimír Hrubý - AS, Jan Urban - AS,

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

sestava

br

Červený Jiří

Dolejší Aleš

1/0

Fojta Marek

Ginter Ondřej

1/0

Horák Tomáš

2/0

Jeníček Daniel

2/0

Kotěšovec Václav

Losinecký Vojtěch

7/0

Procházka Michael

17/2

Šimon Ondřej

trenéři

Jiří Hasala - TR, Pavel Šimůnek - OV

tresty

Ž  Losinecký Vojtěch

2  Ginter Ondřej

Č  

D  

komentář k utkání

V 15.kole II.ligy mladšího dorostu jsme ve Zruči nad Sázavou nastoupili v neděli od 17:00 proti Kutné Hoře. V podzimní části jsme doma po boji vyhráli 35:34. Bylo to další utkání se družstvy ze středu tabulky a díky facebooku jsem věděli, že Kutná Hora nenastoupí v nejsilnější sestavě. Domácím chyběli hostující hráči z Dukly Škalda, Choc a Špaček, s námi k utkání neodcestovali z různých důvodů Vacek, Sojka, Loukotka a Stanev, naopak jsem mohl herně vytěžit střelce Stacha a pivota Vaňka . Za těchto okolností jsme chtěli ve Zruči bodovat.

 

Úvodní minuty utkání byly vyrovnané, oběma družstvům se nedařilo střelecky. Ve 13.minutě byl stav 4:5. Poté jsme pokračovali ve výborné obraně a díky narůstajícímu procentu úspěšnosti střelby jsme si do konce poločasu vytvořili luxusní náskok sedmi branek. Dařila se nám 1., 2. vlna, na postavenou obranu se prosazoval na pravé spojce Humpola, nebo připravoval navázáním obránců na sebe střelecké pozice pro Piešťanského, který z pravého křídla úspěšně zakončoval. Zmínit musím i procento úspěšnosti brankáře Vítka, který se v 1.poločase dostal na 63% !

 

O poločasové pauze nebyl důvod dělat v šatně "BORO", několikrát jsem kluky upozorňoval, aby neztratili koncetraci, nepolevili v obraně a hráli si pořád svojí hru.

 

Hned od úvodních minut druhé půle jsme bohužel očividně polevili v obraně. V této fázi utkání se nedařilo ani brankářům obou družstev, takže jsme si díky přesné mušce Stacha dokázali držet stále bezpečný náskok. Ve 38.minutě byl stav 19:24, ale domácí hráči vycítili šanci a najednou jich začínalo být plné hřiště. Ve 37.minutě jsem řešil dění na hřišti time - outem. Kluci potřebovali uklidnit, nebyl důvod k panice. Museli jsme zlepšit obranu a v útoku se vrátit ke své hře. Ze stavu 22:24 ve 41.minutě se nám povedlo odskočit zpátky na 24:28 ve 46.minutě a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom neměli koncovku utkání zvládnout. Domácím se však rozchytal brankář a v obraně se nám nedařilo ubránit Procházku, který nám v konečném součtu dal 17 branek. V 56.minutě byl stav 29:29 a domácí šli do útoku. Nám se podařilo ubránit a vzal jsem si další time-out. Hráči byli hodně nervózní, potřebovali do závěrečných minut mít chladný hlavy. Koncovka utkání byla infarktová, obě družstva neproměnila několik šancí a udělala pár technických chyb. U nás to na sebe vzali lídři. Humpola proměnil důležitou sedmičku, Vítek chytil střely z křídla a přes obranu a Stach vstřelil rozdílové góly.

 

Spokojenost je hlavně s výsledkem a s 1.poločasem. Druhá polovina utkání je pro mě zklamáním. Kluci přestali pracovat v obraně, v útoku začali honit góly a přestali spolupracovat. Poté hodně znervózněli a z toho vyplynulo i několik technických chyb. Domácí se dostali do "laufu" a chybělo málo a zápas jsme ztratili.

 

Pochválit musím hlavně Piešťanského, který se po Lounech a domluvě hodně zvednul. K výborné obraně začal střílet i důležité góly. Dále pak brankáře Vítka, který měl vynikající 1.poločas a závěr utkání. Kubiš potvrdil pověst inteligentního hráče, který nezopakuje stejnou chybu a má přehled. Humpola se Stachem si odehráli svoje, od nich takový výkon prostě očekávám. Do hry se v útoku moc nedostali pivoti Vaněk s Brisudou, o to víc se soustředili na hru v obraně.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková