TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Ledeč

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LČ

2LČ

18.9.  09:00

ne  18.9.  09:00

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

SEZ

Sezimovo Ústí

28 : 21

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

24.9.  12:30

so  24.9.  12:30

TJ Sokol Šťáhlavy

TJ Sokol Šťáhlavy

SŠŤ

Šťáhlavy

31 : 14

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

1.10.  13:00

so  1.10.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

32 : 27

JBL

Jablonec

TJ ELP Jablonec nad Nisou

2LČ

2LČ

8.10.  16:00

so  8.10.  16:00

Liberec Handball

Liberec Handball

LBC

Liberec

30 : 24

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

15.10.  13:00

so  15.10.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

18 : 11

LVR

Loko Vršovice

 TJ Lokomotiva Vršovice

2LČ

2LČ

23.10.  14:30

ne  23.10.  14:30

HC TJ Lokomotiva Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

LOU

Louny

31 : 16

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

12.11.  13:00

so  12.11.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

27 : 26

PCH

Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

2LČ

2LČ

19.11.  11:00

so  19.11.  11:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

31 : 22

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

26.11.  13:00

so  26.11.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

3.12.  15:00

so  3.12.  15:00

TJ Sokol Dolní Cerekev

TJ Sokol Dolní Cerekev

DCE

Dolní Cerekev

30 : 25

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

10.12.  13:00

so  10.12.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

21 : 29

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

18.2.  13:00

so  18.2.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

26 : 26

SEZ

Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

2LČ

2LČ

25.2.  13:00

so  25.2.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

24 : 35

SŠŤ

Šťáhlavy

TJ Sokol Šťáhlavy

2LČ

2LČ

4.3.  15:00

so  4.3.  15:00

TJ ELP Jablonec nad Nisou

TJ ELP Jablonec nad Nisou

JBL

Jablonec

31 : 28

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

11.3.  13:00

so  11.3.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

25 : 34

LBC

Liberec

Liberec Handball

2LČ

2LČ

19.3.  17:30

ne  19.3.  17:30

 TJ Lokomotiva Vršovice

 TJ Lokomotiva Vršovice

LVR

Loko Vršovice

21 : 27

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

25.3.  13:00

so  25.3.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

21 : 23

LOU

Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

2LČ

2LČ

2.4.  15:00

ne  2.4.  15:00

TJ JM Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

PCH

Praha Chodov

39 : 27

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

8.4.  13:00

so  8.4.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

29 : 28

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

22.4.  15:00

so  22.4.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková