TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Náchod

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LČ

2LČ

16.9.  15:00

so  16.9.  15:00

TJ ELP Jablonec nad Nisou

TJ ELP Jablonec nad Nisou

JBL

Jablonec

23 : 36

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

30.9.  15:00

so  30.9.  15:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

27 : 39

LOU

Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

2LČ

2LČ

8.10.  17:00

ne  8.10.  17:00

TJ Lokomotiva Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

LVR

Loko Vršovice

29 : 30

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

14.10.  13:00

so  14.10.  13:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

20 : 30

UVL

Úvaly

TJ Sokol Úvaly

2LČ

2LČ

21.10.  13:00

so  21.10.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

33 : 23

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

4.11.  13:00

so  4.11.  13:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

12.11.  13:30

ne  12.11.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

27 : 27

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

18.11.  13:00

so  18.11.  13:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

34 : 18

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

25.11.  15:00

so  25.11.  15:00

Liberec Handball

Liberec Handball

LBC

Liberec

53 : 21

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

2.12.  17:00

so  2.12.  17:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

30 : 35

PCH

Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

2LČ

2LČ

10.12.  09:00

ne  10.12.  09:00

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

SEZ

Sezimovo Ústí

30 : 24

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

16.12.  17:00

so  16.12.  17:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

24 : 18

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

10.2.  17:00

so  10.2.  17:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

36 : 22

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

24.2.  13:00

so  24.2.  13:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

39 : 22

JBL

Jablonec

TJ ELP Jablonec nad Nisou

2LČ

2LČ

11.3.  15:00

ne  11.3.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

22 : 21

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

18.3.  14:30

ne  18.3.  14:30

HC TJ Lokomotiva Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

LOU

Louny

41 : 22

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

24.3.  13:00

so  24.3.  13:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

31 : 27

LVR

Loko Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

2LČ

2LČ

7.4.  16:00

so  7.4.  16:00

TJ Sokol Úvaly

TJ Sokol Úvaly

UVL

Úvaly

20 : 16

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

21.4.  15:00

so  21.4.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková