TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Strakonice

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LČ

2LČ

10.9.  15:30

ne  10.9.  15:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

31 : 16

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

23.9.  15:30

so  23.9.  15:30

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

STR

Strakonice

22 : 38

LBC

Liberec

Liberec Handball

2LČ

2LČ

1.10.  14:15

ne  1.10.  14:15

TJ JM Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

PCH

Praha Chodov

27 : 22

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

14.10.  16:00

so  14.10.  16:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

37 : 23

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

18.11.  13:00

so  18.11.  13:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

34 : 18

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

3.12.  15:00

ne  3.12.  15:00

TJ Lokomotiva Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

LVR

Loko Vršovice

27 : 24

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

17.2.  15:30

so  17.2.  15:30

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

STR

Strakonice

30 : 35

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

3.3.  00:00

so  3.3.  00:00

Liberec Handball

Liberec Handball

LBC

Liberec

29 : 20

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

25.3.  09:00

ne  25.3.  09:00

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

SEZ

Sezimovo Ústí

27 : 20

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

14.4.  13:00

so  14.4.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

27 : 21

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

12.5.  14:30

so  12.5.  14:30

HC TJ Lokomotiva Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

LOU

Louny

46 : 23

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

26.5.  16:00

so  26.5.  16:00

TJ Sokol Úvaly

TJ Sokol Úvaly

UVL

Úvaly

39 : 26

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková