TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Pardubice

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LČ

2LČ

10.9.  15:30

ne  10.9.  15:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

31 : 16

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

16.9.  15:00

so  16.9.  15:00

Liberec Handball

Liberec Handball

LBC

Liberec

28 : 30

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

24.9.  13:30

ne  24.9.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

30 : 22

PCH

Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

2LČ

2LČ

1.10.  09:00

ne  1.10.  09:00

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

SEZ

Sezimovo Ústí

26 : 32

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

8.10.  13:30

ne  8.10.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

35 : 21

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

14.10.  13:00

so  14.10.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

26 : 32

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

4.11.  15:00

so  4.11.  15:00

TJ ELP Jablonec nad Nisou

TJ ELP Jablonec nad Nisou

JBL

Jablonec

17 : 40

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

12.11.  13:30

ne  12.11.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

27 : 27

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

18.11.  14:30

so  18.11.  14:30

HC TJ Lokomotiva Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

LOU

Louny

39 : 39

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

26.11.  13:30

ne  26.11.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

37 : 21

LVR

Loko Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

2LČ

2LČ

2.12.  16:00

so  2.12.  16:00

TJ Sokol Úvaly

TJ Sokol Úvaly

UVL

Úvaly

23 : 25

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

17.2.  15:30

so  17.2.  15:30

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

STR

Strakonice

30 : 35

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

4.3.  14:15

ne  4.3.  14:15

TJ JM Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

PCH

Praha Chodov

30 : 33

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

11.3.  11:00

ne  11.3.  11:00

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

18.3.  13:30

ne  18.3.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

23 : 19

SEZ

Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

2LČ

2LČ

24.3.  15:00

so  24.3.  15:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

29 : 30

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

8.4.  13:30

ne  8.4.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

36 : 21

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

22.4.  13:30

ne  22.4.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

54 : 28

JBL

Jablonec

TJ ELP Jablonec nad Nisou

2LČ

2LČ

28.4.  15:00

so  28.4.  15:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

22 : 32

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

13.5.  00:00

ne  13.5.  00:00

TJ Lokomotiva Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

LVR

Loko Vršovice

23 : 36

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

20.5.  13:30

ne  20.5.  13:30

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

35 : 27

UVL

Úvaly

TJ Sokol Úvaly

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková