oddíl házené | starší dorost

SH Náchod

komentář k utkání

KONTUMAČNĚ

​Na zápas jsme neodjeli, bylo k dispozici jen 6 hráčů: Coufal, Vacek, J.Humpola, Brisuda, Piešťanský, Kučera. Náchod bohužel nemá náhradní termín v hale, ve kterém bychom na sebe vzali klidně všechny náklady ( rozhodčí, pronájem haly ).

Vítek - stopka na 1 utkání ve II.lize STD

Matěj Humpola - zákaz činnosti do 1.5.

Vaněk - pracovní povinnosti

Sojka - natržený sval

Sucharda - naštíplá kost

Bernard - pohmožděné koleno

Šídlo skončil přes sms v týdnu s házenou

Před sezónou jsem to všem vysvětloval a všech  se ptal, jestli dohrají sezónu a podle toho se to přihlásí. II.liga STD se přihlásila a Šturma, Stanev a Šídlo si to prostě asi rozmysleli, je to marný, je to marný, je to marný......

Po měsíční pauze pokračujeme v Lounech. Doléčíme zranění a doufám že se ctí dohrajeme sezónu.

Fanouškům, vedení oddílu a Náchodu se tímto za družstvo staršího dorostu omlouvám za nenastoupení k utkání.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková