TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Loko Vršovice x Bělá

TJ Lokomotiva Vršovice

Loko Vršovice

LVR

 

42:25

(20:12)

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

II. liga Čechy Západ | 2018/19 − 15. kolo

neděle 17.3.2019 • 15:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Ladislav Pokorný, Jakub Ransdorf

průběh: 

 2:2, 8:2, 14:7, 17:11, 25:16, 36:19, 42:25

7m hody: 

 6/6 - 4/3

diváků: 

 10

místo: 

 Sportovní hala Lokomotivy Vršovice, Praha 10

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

5

12/3

-

10

3

-

2

11

1

-

Ž2

3

1

-

2

č

brankáři

br

zákr

tresty

16

-

3.

trenéři

Stanislav Švec - TR, Petr Netrval - AS, Jakub Hamšík - OV,

TJ Lokomotiva Vršovice

Loko Vršovice

sestava

br

Bartoš Vojtěch

3/0

Bulant Martin

7/0

Frýdl Natanael

Hozman Josef

Kopecký Pavel

1/0

Markes Jan

Mrkal Vojtěch

2/0

Palouda Adam

3/0

Sadílek Dominik

Staněček Štěpán

9/6

Štrobl Vojtěch

6/0

Tůma Matěj

1/0

Turner David

8/0

Vocetka Petr

2/0

trenéři

Antonín Pokorný - TR, Marián Šiška - OV

tresty

Ž  Vocetka Petr, Hozman Josef

2  2x Staněček Štěpán, Turner David, Hozman Josef

Č  

D  

komentář k utkání

Utkání se mi těžce hodnotí, protože už ve 3.minutě dostal brankář Vítek červenou kartu za kontakt s protihráčem mimo brankoviště a druhý brankář Coufal se ze zápasu omluvil. Tím pro nás zápas v podstatě skončil dřív než začal, tohle bylo rozhodující pro další vývoj. Skrečovat jsem to nemohl, protože to by byla ostuda a pokuta, dobrovolně do brány nikdo nechtěl. Černého Petra v podobě rozlišováku a suspenzoru dostal v 1.poločase Bernard, ve 2. Vacek. U hráčů oceňuji, že to nezabalili, ale na výhru bychom potřebovali dát snad 50 gólů a to nebylo v našich silách. I když se kluci snažili, Vršovice nám dávaly góly ze všech pozic z úspěšností střelby 45/42, jen tři střely neskončily gólem. Hráčům nelze upřít snahu, ale byla to těžká frustrace. Když už jsme soupeře dostávali do pasivity, tak jsme inkasovali góla i z nulového úhlu či 12ti metrů. Vršovice vše navíc pojistily osobní obranou Humpoly od 3.minuty.

Lokomotiva vyhrála zaslouženě, měla širší kádr a brankáře. Je to velká škoda, protože Lukáš má průměrnou úspěšnost na zápas okolo 55% a s ním bychom byli ve hře o body do posledních minut. V zápase dorostenecké ligy bez brankáře nelze uspět, o tom žádná. Nechci z toho dělat aféru, Lukáš si tu chybu sám uvědomil, více to budu řešit v případě recidivy. Špatně vyhodnotil situaci a dopadlo to jak to dopadlo.

 

Bernymu a Vácovi děkuji, že vlezli do brány, chtěli jsme utkání dohrát. Hráči se prali i s povrchem, jehož kousky se lepily na balón a udělali dost technických chyb. Na postavenou obranu jsme hráli jen mezi spojkami, kde to domácí zahušťovali. Máme to postavené i na rychlém útoku, ale to padlo s vyloučením brankáře taky, jen jsme dokola rozehrávali po obdrženém gólu. Citelně nám chyběli druhý brankář Coufal, Sucharda, Sojka a Vaněk, hlavně z pravého křídla nedokážeme proměňovat náskoky i s úhlem na spojku. Viktor byl v žákovských kategoriích výborný brankář, tam by nebylo co řešit.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková