Sokol Bělá / st. dorost / utkání / Bělá x Chodov

PCH

II. liga Čechy Západ | 2018/19 − 1. kolo

sobota 22.9.2018 • 15:00 hodin

Jiří Svítek, Petr Václavík

2:0, 2:3, 4:6, 7:7, 8:11, 13:17, 15:20, 20:22, 24:27, 27:30, 30:30, 35:31, 37:33

Ž  Brožek Tomáš, Novotný Vojtěch

2  2x Vodička Václav, Brožek Tomáš, Novotný Vojtěch, 2x Hackl Lukáš, Hančl Robert

Č

V úvodní třicetiminutovce se hosté dostali až do pětibrankového vedení. Špatně jsme bránili, nedávali šance, někteří byli přemotivovaní z hecování přes FCB. Měli jsme dost technických chyb, nedávali jsme šance a v obraně chyběly důraz, pohyb a komunikace při bránění pivota. 20 gólů za poločas je moc. Nepřistupovali jsme včas ke střelcům soupeře, přesilovku 4 na 6 jsme prohráli 1:3 !! Poločasový výsledek 16:20 odpovídal dění na hřišti. Chodov byl lepší, jeho hráči více chtěli.

O poločasové pauze toho bylo hodně k řešení. Potřebovali jsme zlepšit obranu, proměňovat šance a více využívat Vaňka se Sojkou.

Brzy se nám povedlo vrátit do zápasu ( 22:23 ve 38.minutě ). Hosté však hráli trpělivě a dokázali proměňovat svoje šance. Jejich široký kádr nám nedovolil je přehrávat "na fyzičku". Vedení Chodov držel až do 52. minuty ( 29:30 ). V 53.minutě srovnával Bernard z křídla na 30:30. Za zlepšenou obranou se rozchytal brankář Vítek, v útoku jsme dostali do hry střelce Sojku, který v závěrečné fázi utkání vstřelil veledůležité branky. V rozmezí 54.-59. minuty jsme odskočili z 31:31 na 35:31 v 59.minutě a rozhodli o osudu utkání.

Klukům děkuji za bojovnost a víru ve vlastní síly až do závěru utkání, otáčení zápasu je stálo hodně sil. Po hráčích chci "tempo házenou", ale je potřeba vidět i špatnou hru v obraně, tam je hodně co zlepšovat. Dále se nám nepovedly přesilovky. Střelecky se dařilo Humpolovi a Sojkovi, takové výkony od nich očekávám, herně se mi líbil Vaněk. Humpola je klasická rozehrávka - střelec, Sojka střelecká spojka a Vaněk dělá minimum chyb, potřeboval by více přihrávek "od těla"do pivota. V průběhu II.poločasu odstoupil z utkání Piešťanský, snad to nebude nic vážného.
V utkání dominovaly útoky, na začátek sezóny bylo k vidění dost technických chyb. Výhry na úvod sezóny si vážíme, Chodov letos moc prohrávat nebude.

Divákům děkujeme za podporu v hledišti a pomoc u stolku se zajištěním utkání.