TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Bělá x Úvaly

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

34:32

(21:16)

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

UVL

II. liga Čechy Západ | 2018/19 − 10. kolo

sobota 1.12.2018 • 15:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Jiří Svítek, Petr Václavík

průběh: 

 2:2, 5:5, 7:7, 12:8, 16:12, 20:15, 25:19, 27:25, 30:26, 32:30, 34:31, 34:32

7m hody: 

 1/1 - 2/1

diváků: 

 50

místo: 

 Sportovní hala Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

5

10/1

-

22

13

10

-

2

14

3

-

2

č

brankáři

br

zákr

tresty

trenéři

Stanislav Švec - TR, Petr Netrval - AS, Jakub Hamšík - OV,

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

sestava

br

Böhm Tomáš

5/0

Cenigr Jan

7/0

Doškář Daniel

Hejnic Tadeáš

1/0

Chýle Karel

2/0

Koula Vojtěch

4/0

Najman Matouš

9/0

Ransdorf Michael

Slavík Jakub

4/1

Vlasák Lukáš

trenéři

Zdeněk Paul - TR, Matouš Najman - OV

tresty

Ž  

2  Hejnic Tadeáš, Koula Vojtěch, Cenigr Jan, Vlasák Lukáš, 2x Najman Matouš

Č  

D  

komentář k utkání

Pod tíhou ostudného výkonu v Pardubicích jsme hájili domácí neporazitelnost proti vedoucímu družstvu II.ligy Úval. Hosté dosud neztratili ani bod, byla to nejlepší možnost k reparátu. Po utkání v Pardubících jsme si toho hodně nahlas hodně řekli a trochu jsem i upravil předzápasovou přípravu. Vlnu kritiky si vyslechli hráči ode mě z očí do očí, jmenovitě kdo za co necháme v kabině, na moji osobu se mi donesla kritika z vlastních řad, to respektuji. Hráči si musí uvědomit, že už to nejsou sportovní výlety se zaměřením na házenou jako v minižactvu. Musí mít zodpovědnost za výkony a výsledky, zajímá se o to široká veřejnost, hrajete za oddíl, za sebe, za trenéra. 


Po vyrovnaném úvodu se nám povedlo mírně odskočit na 9:7 ve 12.minutě. Obě družstva to rychle rozbalila, nikdo netaktizoval, každý chtěl vyhrát svojí hrou. Úvaly hrály kombinačně, bezchybně zakončovaly z křídel, my individuálně ze spojek, z rychlých útoků a dařilo se nám  kontrovat po rychlém rozehrání po obdrženém gólu. Nedařilo se brankářům, po prvním poločase byl stav 21:16. Mezitím už ve 20.minutědostal přísnou přímou červenou kartu Piešťanský, což bylo velké oslabení hlavně v obraně.


Ve druhé půli jsme nečekali nic lehkého. Bylo potřeba udržet maximální koncentraci, zvednout obranu, s Lukášem jsme si něco řekli i k chytání křídel. Hra měla stále rychlý spád, nám se dařilo držet si mírný náskok ( 28:25 ve 45.min.). Zlepšily se obrany, brankářům obou družstev postupně stoupalo procento úspěšnosti. Ve 49.minutě  zvyšoval Sucharda na 31:26 a asi jsme podlehli dojmu, že to v pohodě dohrajeme. Úvaly rychle potrestaly naší zbrklou a netaktickou střelbu, v 56.minutě snižoval nejlepší hráč hostů Najman na 32:30. V závěru jsme dobře odehráli přesilovku po vyloučení brankáře Úval a utkání jsme dovedli do vítězného konce.


Zápas jsme zvládli uhrát na základní sestavu, kluci drželi vysoké tempo 2/3 utkání, kterou jsem proložili time - outem. Zvládli jsme dobře i dvě dvojnásobná oslabení, většina diváků ocenila pěknou útočnou házenou, trenéři neměli moc velkou radost z obran. Nám se dařila naše hra rychlých útoků a střelba spojek, v závěrečné fázi utkání se k Sojkovi s Humpolou přidal i Sucharda. Obranu si řídil mezi spojkami Vaněk, velký problém nám dělaly clony pivotů. Po Pardubicích bylo důležité zapracovat i na hlavách a udržet maximální koncentraci jen na hru. Hráči nechali na hřišti všechno, díky chlapi !

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková