TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Bělá x Náchod

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

34:24

(17:9)

HC TJ Náchod

Náchod

NCH

II. liga Čechy Západ | 2018/19 − 6. kolo

sobota 3.11.2018 • 13:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Lukáš Ledvinka, Viktor Šmahel

průběh: 

 5:0, 11:3, 16:8, 19:14, 26:17, 30:20, 34:24

7m hody: 

 1/0 - 2/2

diváků: 

 70

místo: 

 Sportovní hala Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

9

3

-

2

17

7

-

50.

13

1

-

Ž

15

11

-

č

brankáři

br

zákr

tresty

trenéři

Stanislav Švec - TR, Petr Netrval - AS, Jakub Hamšík - OV,

HC TJ Náchod

Náchod

sestava

br

Bajer Lukáš

1/0

Beránek Tomáš

1/0

Fišer Jiří

9/1

Hofman Michal

1/0

Jakoubek Michal

1/0

Lipovský Tomáš

2/0

Pavlík Jan

1/0

Poláček Jaromír

Pozděna Patrik

4/1

Vyskočil Vojtěch

2/0

Zetek Jan

2/0

trenéři

David Novohradský - TR, Petr Lipovský - OV

tresty

Ž  Bajer Lukáš, Lipovský Petr - OV

2  Poláček Jaromír, Beránek Tomáš, Lipovský Tomáš, Fišer Jiří, Zetek Jan, Hofman Michal

Č  Jakoubek Michal

D  

komentář k utkání

V 6.kole II.ligy jsme hájili domácí neporazitelnost s Náchodem. Hosté měli oproti nám širší kádr, my jsme nastoupili jen s jedním hráčem na střídání. Oproti minulému utkání ve Dvoře byly k dispozici spojky Humpola a Sojka, nic jiného než výhru jsme nebrali. 


Vstup do utkání se vydařil nad očekávání, v 15.minutě zvyšoval Sucharda už na 13:4. Útok jsme měli velmi produktivní, hlavně Humpola se Sojkou se dokázali bez problémů prosadit. Výborně jsme bránili, když už si hosté vypracovali šanci, tak jí neproměnili.


Na přelomu obou poločasů jsme mírně polevili, Náchod dokázal snížit ze 17:8 v 28.minutěna 19:14 v 39.minutě. Chvilku si kluci zvykali na osobní obranu střelce Sojky, ale taktovky se ujali Humpola s Vaňkem. Humpola to dokázal urvat individuálně a Vaněk rozdával finální přihrávky do vyložených šancí pro své spoluhráče, z čehož těžili hlavně Sucharda s Bernardem. Během následujících deseti minut jsme si náskok vzali zpět, v 50.minutězvyšoval Sucharda na 30:20. Chtěli jsme to v klidu dohrát bez nějakého zbytečného trestu, protože už takhle máme úzký kádr a vzhledem k vývoji utkání to bylo zbytečně nervózní . Jediný, kdo z našich hráčů neudržel nervy na uzdě byl Humpola, který po odpískání strčil do protihráče a dostal červenou kartu. I když to bylo až v 50.minutě, tak je to hrubá nedisciplinovanost, protože jsme to dohrávali bez možnosti střídání. 
Odměnou za dobrou obranu a produktivní útok byla  celková výhra 34:24, díky které jsme dokázali udržet kontakt s čelem tabulky.


O výhře jsme rozhodli výborným vstupem do zápasu. Hráčům to tentokrát sedlo i v obraně, za kterou výborně chytal Vítek, který dal střelou přes celé hřiště 3 góly. Pak už to bylo o tom udržet koncentraci hráčů jen na hru. Bylo to dost vyhecovaný a rozhodčí "elév" to neměl vůbec jednoduché. S osobkou Sojky se hráči po několika minutách hry popasovali. Hra 5 na 5 nám sedí, máme více prostoru pro hru 1 na 1. Po souhře dvojic, trojic jsme si dokázali vytvořit dost šancí, do střelecké listiny se zapsali všichni hráči.

 

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková