TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Pardubice x Bělá

1. HC Pardubice

Pardubice

PAR

 

26:14

(12:6)

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

II. liga Čechy | 2017/18 − 29. kolo

neděle 11.3.2018 • 11:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Petr Kundrata, Lukáš Veselý

průběh: 

 9:1, 12:4, 17:6, 21:8, 25:12, 26:14

7m hody: 

 1/1 - 3/0

diváků: 

 44

místo: 

 Sportovní hala Pardubice

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

9

Bernard Michal

1

13

Brisuda Mikuláš

2

Coufal Jakub

10

Loukotka Jakub

2

8

Piešťanský Adam

3

4

Sucharda Vojtěch

11

Šídlo Jiří

3

Ž

14

Vaněk Viktor

5

2

č

brankáři

br

zákr

tresty

16

Vítek Lukáš

43%

trenéři

Stanislav Švec - TR, Jan Urban - AS,

1. HC Pardubice

Pardubice

sestava

br

Huryta Lukáš

Joudal Daniel

6/0

Kaněra Kryštof

Kubík Matěj

Kučera Adam

6/0

Kutílek Jan

2/0

Sychra Jonáš

3/0

Sychra Václav

4/1

Šmahel Viktor

1/0

Třebeška Aleš

Vacek Jaroslav

2/0

Velev Velyan

2/0

trenéři

Rudolf Šimon - TR, Václav Sychra - OV

tresty

Ž  Joudal Daniel, Třebeška Aleš, Kučera Adam

2  Joudal Daniel, Kaněra Kryštof

Č  

D  

komentář k utkání

Úspěšnost střelby: 51/14 - 27%

Technické chyby: 18

 

V předehrávaném 29.kole II.ligy STD jsme zajížděli k utkání do Pardubic. V podzimní části jsme doma zvítězili 33:28, domácím patří aktuálně 2.místo. K dispozici nebylo 6 hráčů, do pole musel druhý brankář Coufal, abychom měli aspoň dva hráče na střídání.

 

Vstup do utkání byl z naší strany hororový. Trápili jsme se v koncovce, z dobrých střeleckých pozic jsme v úvodu trefili 4x tyč a Pardubice celkem bez problémů vedly ve 12.minutě 9:1. Hráči měli hlavy dole, po několika nepovedených akcích si záhy přestali věřit a velmi brzy to chtěli v hlavách zabalit. O time - outu jsem je musel trochu povzbudit a řekli jsme si pár slov k obraně a hlavně k útoku. Do poločasu domácí borci evidentně polevili a po třiceti minutách se šlo do kabin za pro nás přijatelného stavu 12:6. Vítek chytil snad 10 náskoků ze šestky, naopak 5x zkazil přihrávku do trháku, ale pokud hrajeme 6 na 6 v poli, tak ho do rychlého rozehrání nutím.

 

Do druhé půle jsme potřebovali zlepšit hlavně útočnou činnost. Hráči působili bezradně, střelba za 1.poločas byla 26/6, to byly běs a hrůza ! Bohužel v 35.minutě odstoupil po faulu Sucharda, který patřil společně s Vaňkem k nejlepším na hřišti a tím náš útok ještě výrazně oslabil. Spojky vůbec nehrozily, před soupeřovou obranou to bylo bez nápadu, bez pohybu. Pardubice si v suchém triku držely bezpečný náskok a bez problémů dotáhly utkání do vítězného konce.

 

Nemusí se dařit, soupeř byl lepší, ale musí se bojovat a nechodit na střídačku, že mě to nebaví, nebo v obraně nerozdat a chodit střídat, že mě to bolí, to se ve mně vaří krev !!

 

Poslední dva zápasy jsme odehráli velmi špatně v útoku ( 20 a 14 vstřelených gólů ). Při neúčasti střelců ze základní sestavy dostávají ostatní hráči velký prostor na spojkách, ale bohužel si toho moc neváží, ba naopak jsou zklamaní, že se nemají za koho schovat. Více si rozebereme na tréninku.

 

Tentokrát se to nepovedlo, odjížděli jsme domu s velkou ostudou a vzhledem k předvedené hře ještě s milosrdným přídělem. Nebojovali jsme  a udělali jsme i hrozných 18 technických chyb, ze kterých vyplynuly ztráty míče. Pardubice nás předčily ve všech herních činnostech, přísnější měřítko snesli Vaněk, Sucharda a Vítek.

 

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková