TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Bělá x Praha Chodov

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

29:25

(14:10)

TJ JM Praha Chodov

Praha Chodov

PCH

II. liga Čechy | 2017/18 − 17. kolo

sobota 24.2.2018 • 15:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Jiří Svítek, Petr Václavík

průběh: 

 4:1, 6:6, 10:6, 12:9, 17:13, 21:19, 23:23, 26:25, 29:25

7m hody: 

 1/0 - 3/2

diváků: 

 50

místo: 

 Sportovní hala Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

9

Bernard Michal

1

13

Brisuda Mikuláš

2

2

10

Loukotka Jakub

8

Piešťanský Adam

25.

17

Sojka Michal

5

Ž

6

Stanev Richard

7

Ž22

4

Sucharda Vojtěch

3

22

11

Šídlo Jiří

2

14

Vaněk Viktor

9

č

brankáři

br

zákr

tresty

1

Coufal Jakub

-

16

Vítek Lukáš

46%

Ž

trenéři

Stanislav Švec - TR, Jan Urban - AS,

TJ JM Praha Chodov

Praha Chodov

sestava

br

Androník Michal

6/0

Brožek Tomáš

1/0

Janíček Jakub

1/0

Kubart Daniel

Maleček Martin

9/2

Menšík František

3/0

Müller Lukáš

Posejpal Martin

4/0

Sandtmann Ladislav

Zábranský Matyáš

Zelenka Ondřej

1/0

trenéři

Kosta Prandžev - TR, Michal Androník - OV

tresty

Ž  Kosta Prandžev - TR

2  2x Androník Michal, 3x Zelenka Ondřej, 3x Brožek Tomáš, Posejpal Martin

Č  Zelenka Ondřej, Brožek Tomáš

D  

komentář k utkání

V 17.kole II.ligy STD jsme v domácím prostředí městské haly přívitali pražský Chodov. Soupeř se pohybuje v horní polovině tabulky, v podzimním utkání nás doma porazil 31:24. My jsme po dvou jarních porážkách potřebovali zabrat a vyhrát, abychom zůstali v kontaktu se středem tabulky. Opět jsme nebyli kompletní, chyběli především střelec Stach a tvůrce hry Humpola, po třech týdnech bez tréninku se do sestavy vrátili Šídlo a Bernard. Kromě zisku dvou bodů jsme chtěli i zvednout obranu a dostat konečně méně jak 30 gólů !

Úvodní minuty patřily především Sojkovi, který byl v úvodu velmi aktivní a jeho střely končily převážně v brance. Postupem času ho hostující brankář přečetl a hosté vyrovnávali ve 14.minutě na 6:6. I přes hodně neproměněnných šancí jsme především díky Vaňkovi záhy odskočili na rozdíl 4 branek a s tímto rozdílem se šlo po třiceti minutách do kabin. V 1.půli dominovali hlavně brankáři obou družstev, kteří pochytali hodně šancí.

O poločase jsme řešili velký problém, protože ze hry nám vypadly dvě spojky. Sojka po faulu nemohl pokračovat v utkání a Piešťanský velmi okatě oplácel a ve 25.minutě dostal přímou červenou kartu. Zbyl nám jen jeden hráč na střídání a potřebovali jsme "nastartovat" hlavně Staneva.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, byl to především boj o body, nehrála se žádná hezká házená. Náš střelecký prapor držel Vaněk, aktivní na levé spojce byl Jirka Šídlo. Chodov se držel stále na dostřel a ve 48.minutě vyrovnával na 22:22. Držet krok se hostům dařilo až do 56.minuty. V dramatické koncovce utkání se nám povedlo dotáhnout rychlé útoky a o výhře jsme rozhodli v závěrečných dvou minutách, kde jsme šli ze stavu 26:25 na konečných 29:25.
Bezprostředně po skončení utkání to bylo zbytečně nervózní, horké hlavy některých hráčů na obou stranách  chladly velmi pomalu.

Pro nás to byly v této sestavě bez dvou nejlepších střelců zlaté body. Po dvou jarních ztrátách jsme potřebovali zabrat, protože teď nás čekají dvě těžká utkání na hříštích soupeřů. Při absenci Sojky a Piešťanského jsem měl z druhé půle velké obavy, naštěstí na mně hráči nic nepoznali. Pozici lídra na sebe vzal Vaněk, posledních 10 minut zabral Stanev a dokázal prodat svoje rychlé nohy. Hlavně v 1.poločase ( 60 % úspěšnost ! ) nás podržel Vítek, který celkově pochytal 25 z 54 střel hráčů Chodova. Spokojenost panuje s rychlým útokem, ze kterého jsme vstřelili 10 branek, naopak rezervy máme v proměňování šancí a v disciplíně.

 

 

Technické chyby: 7

Úspěšnost střelby: 64/29 - 45%

Další tresty Bělé: Stanislav Švec - TR - žlutá karta

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková