TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Liberec x Bělá

Liberec Handball

Liberec

LBC

 

36:18

(17:6)

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

II. liga Čechy | 2017/18 − 16. kolo

sobota 17.2.2018 • 09:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Jaroslav Artl, Kamil Navrátil

průběh: 

 2:3, 6:5, 15:5, 20:8, 25:14, 33:15, 36:18

7m hody: 

 2/2 - 2/2

diváků: 

 26

místo: 

 Sportovní hala ZŠ Dobiášova, Liberec

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

12

Brisuda Mikuláš

1

11

Coufal Jakub

5

Heřmanovský Jan

2

8

Piešťanský Adam

3

Ž22

17

Sojka Michal

7

2

6

Stanev Richard

1

2

4

Sucharda Vojtěch

4/2

č

brankáři

br

zákr

tresty

16

Vítek Lukáš

22%

Ž

trenéři

Stanislav Švec - TR, Jan Urban - AS,

Liberec Handball

Liberec

sestava

br

Blaschke Marek

5/1

Gajdoš Adam

1/1

Hájek Michal

5/0

Ilek Ondřej

1/0

Kozubík Vojtěch

7/0

Matula Patrik

6/0

Mrázek Ondřej

2/0

Polák Jan

3/0

Říha Martin

6/0

Živnůstka Jaroslav

trenéři

Václav Kulík - TR, Roman Ilek - OV

tresty

Ž  Ilek Ondřej, Blaschke Marek, Hájek Michal

2  2x Polák Jan, Blaschke Marek, 2x Matula Patrik

Č  

D  

komentář k utkání

K utkání 16.kola II.ligy STD jsme zajížděli do Liberce. Domácí jsou s nejlepší obranou a nejlepším útokem zaslouženě na 1.místě, v podzimním utkání nás doma porazili 22:32. K dispozici nebylo z různých důvodů 7 hráčů, sestavu jsem dával dohromady ještě v pátek večer, abychom vůbec nastoupili k utkání. Nakonec nám pomohli hostující hráči Sojka a Heřmanovský, kterého jsem hned po utkání vezl s Vítkem do Prahy na zápas I.ligy STD Dukla - Lovosice. Dále šel do pole hrát druhý brankář Coufal, aby si kluci mohli aspoň jít na chvilku vystřídat.
Rovnoceným soupeřem jsme byli do 12.minuty ( 6:5 ), poté Liberec přepnul na vyšší otáčky a do konce poločasu si vytvořil bezbečný náskok 17:6. Nám se totálně nedařilo střelecky, v útoku jsme zbytečně pospíchali a stříleli z nepřipravených pozic. Střelba za 1.poločas 30/6 !! oproti domácím 27/17 hovoří za vše.


O poločase jsme těžce hledali motivaci, kluci byli hodně frustrovaní. Hráči, kteří chtěli a bojovali, těm se bohužel nedařilo střelecky a při tak úzkém kádru stačí, aby to 1-2 vypustili a na hřišti to je hodně znát. Do druhé půle jsme šli s cílem nedostat velký příděl, hrát trpělivě v postupném útoku a zlepšit úspěšnost střelby.


Liberec v průběhu druhé půle prostřídal všechny hráče z lavičky a v tréninkovém tempu zvyšoval rozdíl skóre. Hráči navíc nechali brankáře Vítka ve štychu, vůbec nebránili, 17 z 19 střel ve druhém poločase šlo na něho ze šestky. Výsledné skóre 36:18 zcela odpovídá dění na hřišti. I když jsme hráli bez střídání, tak někteří končili utkání v suchém triku.

 

Úspěšnost střelby: 64/18 - 28%

Technické chyby: 13

 

V úvodních dvou jarních zápasech jsme dostali celkem 71 gólů, což svědčí o špatné obraně. Na výkonnosti některých hráčů se odráží špatná tréninková docházka, Humpola bude na marodce minimálně do konce března, nikdo nám z toho srabu nepomůže. Musíme se hecnout, zabrat v tréninku, v zápase začít "kousat parkety" a v sobotu s Chodovem konečně vyhrát !

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková