oddíl házené | starší dorost

2  Vaněček Radek, Nejdl Adam

Č

komentář k utkání

Domácí letos prvně nastoupili v nejsilnější sestavě, tedy i se sedmi odchovanci, kteří hrají pravidelně 1.ligu za Šťáhlavy a Plzeň. Kluci si zahráli utkání na úrovni 1.ligy STD, což pro ně byla velká zkušenost. S námi nastoupili hostující hráči Baičev a Heřmanovský z Lovosic, citelně chyběli omluvení Stach, Vaněk, Sojka a Sucharda.

Zápas měl svou kvalitu, hrálo se s nasazením, domácí hrozili ze všech postů a hráli silově, u nás byli hrozbou pro domácí obranu bohužel jen 3 hráči. I přes velký příděl toho lze klukům málo vytknout, proti domácímu výběru se prali o výsledek do poslední minuty, zápas je stál spoustu sil. V obraně "hořela" hlavně křídla, která nedovírala prostor pro proskoky domácích spojek a domácí křídla nechávala zakončovat z velkých úhlů. V útoku mi chyběla od některých větší odvaha, viz jednotlivá úspěšnost střelby. Humpolovo rameno vydrželo jen do 45.minuty, v týdnu ho čeká další vyšetření, ale ten by hrál i se zlomenou nohou. Posledních 15 minut "pustil" Lukáš do brány Kubu Coufala, který domácím chytil taky pár šancí.

Pokud Strakonice budou nastupovat v této sestavě pravidelně, neztratí ve II.lize STD ani bod.

Technické chyby: 9

Úspěšnost střelby: 53%