oddíl házené | starší dorost

2  Komárek David, 2x Cvejn Radek

Č

komentář k utkání

Do Náchoda jsme odjížděli v oslabené sestavě, ale s cílem konečně bodovat na hřišti soupeře. Chyběli všichni hostující hráči, šanci vyniknout tak dostali borci širšího kádru. Stanev nastupoval s horečkou a Humpola je "rozbitej jak Stalingrad 42" ( rameno, koleno, palec u odhodové ruky ), ale na vlastní žádost chtěl hrát.
Úvodní minuty naplnily moje obavy. V 15.minutě jsme prohrávali 8:5 a pohled do statistik....? Humpola střelba 7/4, Šídlo 1/1. Ostatní si jen házeli bez pohybu před obranou a báli se do toho chodit. Humpola vydržel hrát do 20.minuty, poté už mu to jeho zdravotní stav nedovolil. Na dostřel soupeři nás držel brankář Vítek, ve 46.minutě to bylo 20:15. Obraz hry se neměnil, kluci se báli chodit do důrázné obrany, raději volili nepřipravenou střelbu z 10 metrů. Posledních 14 minut odchytal Kuba Coufal, kluci ani nezabojovali o solidní výsledek a závěrečných 13 minut prohráli 8:2 . Celkově z toho byla zasloužená prohra 28:17.
Pohled do statistik byl tristní, jmenovitě si to vyřešíme na tréninku. 15 technických chyb, z toho dva hráči oba po 6. Pravá spojka za 55 minut O střel ! Střední spojka za 30 minut 1 střela !. Levá spojka za 50 minut 4 střely ! 2x rozeběhnutý rychlý útok.
V útoku žádný náznak spolupráce dvojic, trojic, v obraně hrobové ticho, byl to těžký bolehlav, je do toho potřeba vložit zase trochu "biče". Kluci nechtěli, v hlavách to zabalili, hráli bez nasazení, nebojovali, to se tam pak z toho můžu zbláznit, rozhodčí mě musí klidnit a je mi to pendrek platný !

Technické chyby: 16

Úspěšnost střelby: 55/28 - 41/17

Příští utkání 11.11. s Louny bude ve znamení vzpomínky na Ivana Zajace, který 5.11. zemřel . Určitě začneme domácí utkání minutou ticha, ale to se ještě domluvíme.