oddíl házené | starší dorost

Ž

Č

komentář k utkání

Utkání mělo výbornou předehru. Ještě 5 minut před výhozem jsem neměl nikoho ke stolku. Nakonec mi pomohl jeden fanoušek s časomírou a já musel psát zápis, paráda :o( . Družstvo vedl v utkání Honza Urban.

Sestavu jsem dával dohromady ještě v pátek večer, hodně hráčů je na marodce. Půlka družstva nastoupila s nachlazením, na některých to bylo hodně znát, chyběla síla a "drajf". Humpola si nechal dát před utkáním "včeličku" do ramene, aby mohl hrát. Na hřišti patřil společně se Stachem k nejlepším, ale po zápase to od některých fanoušků schytal, že nenahrává, to je taky docela smutný. Citelně chyběl brankář Vítek, kluci jsou na něho fixovaní do rychlého protiútoku. Kuba Coufal se s tím popral statečně, měl těžké zákroky. Opět jsme dělali naivní chyby v obraně, celkem nepochopitelně nám dělá problém seběh křídla a spojky do druhého pivota, na to se musíme zaměřit v tréninku. Nedali jsme i dost šancí. I přes nejtěsnější rozdíl jsme měli závěr utkání pod kontrolou.