Kosta Prandžev - TR, Michal Androník - OV

Ž  Sandtmann Ladislav, Zelenka Ondřej

2  Zelenka Ondřej, Januš Jan

Č

Na úvod bych chtěl poděkovat 8 nadšencům, kteří si udělali čas na nedělní kratochvíli v podobě mistrovského utkání dorostenecké ligy. Chyběli 4 hráči ze základní sestavy, další 3 ze širšího kádru. Humpola, Sucharda a Heřmanovský jsou se zraněním na marodce, hostovačky nám bohužel přestaly fungovat už ve 2.kole :o( .

Do pole musel nastoupit druhý brankář Coufal, neměli jsme střeleckou spojku a na rozehrávku se posunul hráč z křídla. O nějaké taktice nemohla být ani řeč, kluci museli rozložit síly na 60 minut hry.
V 1.poločase jsme měli dobrý pohyb v obraně, dařila se 1., 2. vlna a spolupráce spojek s pivotem. Ve druhé půli už klukům začala docházet síla v obraně a chyběla dynamika do rychlého útoku. Chodov během 15 minut otočil vývoj utkání ( 30. - 13:16, 45. - 24:19 ). Ve 45.minutě musel odstoupit Loukotka, zápas jsme tak dohrávali s cílem dostat co nejmenší příděl.
Za těchto okolností klukům nelze nic vyčítat. Naštvaly mě jen některé technické chyby, když jsme špatnou přihrávkou poslali domácí do trháku ( 5x ). Dále jsme si neporadili se seběhem spojky do druhého pivota, z toho jsme dostali minimálně 6 gólů.