2  Sychra Václav, 2x Mečava Marko, Šmahel Viktor

Č

D

komentář k utkání

Po delší odmlce jsme velice nekompletní odjeli na utkání do Pardubic.Začátek zápasu nám vyšel velice dobře.První útok a hned branka. Bohužel tato snová situace nám vydržela pouze krátkou chvíli a zanedlouho jsme prohrávali 6:3. Trenér začal míchat sestavou, ale skóre utkání narůstalo v náš neprospěch dál 9:4, 12:7 a 14:8. Až když se dostala do hry skoro celá šestka mladších dorostenců, začali kluci smazávat brankové manko až na 15:11. Bohužel pak po několika chybách nám soupeř odskočil až na poločasových 20:13.Po poločasové poradě nastoupili kluci zkusit alespoň stáhnout nepřiznívý stav, leč marně.Domácí mužstvo drželo opratě zápasu neustále ve svých rukách a navyšovali svůj náskok až na rozdíl 10 branek. 26:17,29:19,32:22,35:25. Závěr zápasu si už mužstvo Pardubic pohlídalo na pro nás celkem přijatelných 36:27.

Nepíše se mě to lehce, ale bohužel trenérova slova o malé bojovnosti a ustrašenosti kluků staršího dorostu jsou stále platná. Jeho vize, že mají kluci stále čas dozrát a vytvořit tak základ pro další pokračování úspěšné éry Bělské házené jsou velice optimistické a snad reálné.

Je potřeba se dát dohromady na další pro nás velice důležité zápasy s mužstvy které jsou buď za námi nebo kolem nás a ukázat, že házenou hrát umíme. Přijďte nás povzbudit v sobotu 19.11. od 15:00 hodin.   Díky

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková