TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Dvůr Králové x Sokol Bělá

1.HK Dvůr Králové

Dvůr Králové

DKR

 

27:16

(16:5)

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

BPB

II. liga Čechy | 2015/16 − 20. kolo

neděle 1.5.2016 • 15:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Tomáš Deml, Vlastimil Vlk

průběh: 

 5:1, 9:3, 11:5, 17:6, 19:10, 21:12, 23:16

7m hody: 

 2/2 - 3/2

diváků: 

 30

místo: 

 hala Dvůr Králové

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

9

Bernard Michal

5

Hamšík Jakub

4/1

2

13

Kočí Tomáš

10

Loukotka Jakub

4

Macoun Jaroslav

3

Ž2

8

Piešťanský Adam

18

Smejkal Josef

6/1

22

7

Stanev Richard

3

6

Šulc Filip

-

Ž22

č

brankáři

br

zákr

tresty

1

Coufal Jakub

50%

12

Maršálek Dominik

27%

trenéři

Vladimír Hrubý - TR, Stanislav Švec - AS, Jan Urban - AS,

1.HK Dvůr Králové

Dvůr Králové

sestava

br

Hampl Matyáš

1/0

Jerie Dominik

3/0

Kirschbaum Jan

9/2

Koblasa Rudolf

3/0

Macejka Štefan

2/0

Šeba David

3/0

Šturm Filip

6/0

Vitvar Jan

trenéři

Martin Voňka - TR, Jan Vitvar - OV

tresty

Ž  Šturm Filip, Koblasa Rudolf

2  2x Macejka Štefan, Šeba David, Kirschbaum Jan, Hampl Matyáš

Č  

D  

komentář k utkání

Ve 20. kole II. ligy jsme tentokrát odjížděli do Dvora Králové, kde jsme poměřili síly s domácím týmem, který figuroval na druhém místě tabulky se ziskem 30ti bodů. K utkání jsme odjížděli v hodně okleštěné sestavě bez klíčových hráčů Suchardy, Nigrína a Humpoly. Proto dostali šanci mladší dorostenci Bernard, Stanev, Coufal, Loukotka a Piešťanský.

 

Úvod utkání se nám vůbec nepovedl, protože naši hráči přistoupili k utkání laxně a velice alibisticky. Obrana prakticky nefungovala a v útoku jsme zahazovali šanci za šancí. Naše chyby v útoku trestal zkušený soupeř z rychlých protiútoků, protože jsme neprojevili ani mnoho snahy s vracením se do obrany. Nebylo tudíž velkým překvapením, že byl v 17. minutě stav utkání 11:3! Bohužel ani do konce poločasu se obraz hry nezměnil a tak domácí hráči postupně zvyšovali své vedení až na ostudných 16:5!

 

V poločasové přestávce jsme hráčům důrazně domluvili, protože naše hra byla opravdu zoufalá. Ve druhém poločase jsme začali lépe bránit a více se tlačit do koncovky. Za zlepšenou obranou se rozchytal brankář Coufal. V útoku to sice stále nebylo „ono“, ale i přesto jsme postupně umazávali náskok domácích. V 54. minutě snižoval Stanev z rychlého protiútoku na 23:16 a domácí trenér reagoval time-outem. Bohužel jsme posledních 5 minut utkání prohráli 4:0 a tak jsme nakonec odjížděli ze Dvora Králové s pořádným přídělem 27:16!

 

Musíme podotknout, že domácí byli lepším týmem a zvítězili naprosto zaslouženě. Domácí hráči působili urostlejším dojmem, byli sehranější a přes jejich obranu se naši hráči velice těžce prosazovali. V domácím týmu hráli prim Kirschbaum a Šturm, velice dobrý výkon podal také brankář Vitvar.

 

Naši hráči vyloženě odchodili první poločas, když zřejmě podlehli dojmu, že v této sestavě stejně nemáme moc šancí bodovat, což nebyla pravda. To se potvrdilo ve druhém poločase, ve kterém jsme se soupeřem drželi krok, i když musíme podotknout, že domácí hráči trochu polevili díky svému luxusnímu vedení. V našem dresu musíme pochválit brankáře Coufala, který předvedl ve druhém poločase parádní výkon. Špatné utkání neodchytal ani Maršálek, ten měl ale ztíženou pozicí tím, že před ním prakticky neexistovala obrana. Jediný starší dorostenec, který předvedl odpovídající výkon, byl na pivotu hrající Smejkal. Přesto, že zahodil několik šancí, vstřelil 6 branek. Pochvalu zaslouží také mladší dorostenci Pieštěnský a Bernard za práci v obraně a Stanev za celé utkání. Bohužel se opět nedařilo hráčům hrajícím na křídlech (střelba 9/1!) a na spojce hrajícímu Hamšíkovi, od kterého prostě čekáme více.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková