TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Sokol Bělá x Dvůr Králové

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

BPB

 

19:26

(10:12)

1.HK Dvůr Králové

Dvůr Králové

DKR

II. liga Čechy | 2015/16 − 9. kolo

neděle 29.11.2015 • 10:30 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Vilém Novotný, Michal Dvořáček

průběh: 

 2:1, 5:4, 6:8, 8:10, 11:13, 12:16, 13:20, 15:24, 18:25

7m hody: 

 1 - 2

diváků: 

 25

místo: 

 hala Bělá p.B.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

19

Bernard Michal

1

5

Hamšík Jakub

1

Ž

18

Humpola Jakub

4

13

Kočí Tomáš

4

2

7

Kubiš Roman

2

10

Loukotka Jakub

-

4

Macoun Jaroslav

1

14

Nigrín Jiří

5/1

Ž22

8

Piešťanský Adam

-

3

Smejkal Josef

3

22

11

Stanev Richard

6

Šulc Filip

-

Ž2

č

brankáři

br

zákr

tresty

12

Maršálek Dominik

29%

16

Vítek Lukáš

31%

trenéři

Vladimír Hrubý - TR, Stanislav Švec - AS, Jan Urban - AS,

1.HK Dvůr Králové

Dvůr Králové

sestava

br

Hampl Matyáš

2/0

Jerie Dominik

2/0

Kirschbaum Jan

9/1

Koblasa Rudolf

9/0

Šeba David

3/0

Šturma Matěj

Šturm Filip

Voňka Petr

1/1

trenéři

Martin Voňka - TR, Jan Kirschbaum - OV

tresty

Ž  Šeba David, Kirschbaum Jan

2  Šturm Filip, Šeba David, 2x Kirschbaum Jan, Koblasa Rudolf, Jerie Dominik

Č  

D  

komentář k utkání

Do naší sestavy se vrátil Macoun, navíc tým doplnili hráči mladšího dorostu Bernard, Kubiš, Humpola, Stanev, Loukotka, Piešťanský a Vítek.

 

Náš soupeř přijel k utkání pouze s jedním hráčem na střídání, ale věděli jsme, že v podobné sestavě odehrál všechna venkovní utkání.

Vstup do utkání se nám tentokrát vydařil. Prakticky celý první poločas byl vyrovnaný, bohužel na jeho konci jsme se dopustili několika chyb, které soupeř využil a vytvořil si dvoubrankové vedení. I přesto zasloužili hráči za předvedenou hru pochvalu. Byla na nich vidět chuť se poprat o dobrý výsledek. Střelecky nás táhl především Nigrín a Kočí.

 

Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v podobném duchu, ale opak byl pravdou. Nezachytili jsme jeho začátek, když jsme úvodní desetiminutovku prohráli 3:9, čímž nám soupeř odskočil na 13:21. To bohužel náš odpor úplně zlomilo, navíc se naši hráči smířili s porážkou a výrazně polevili v obraně. Náš nedůraz se projevil zároveň i v koncovce, když jsme neproměnili několik šancí, navíc se vůbec nedařila střelba spojek z větší vzdálenosti. I přes veškerou snahu se nám nepodařilo náš tým probudit a proto jsme soupeři odevzdali další body v domácím prostředí.

 

Od utkání jsme očekávali, že soupeř bude praktikovat typickou „dvorskou“ házenou, založenou na kvalitní obraně s rychlým přechodem do protiútoku, což se také potvrdilo. Hosté vyhráli zaslouženě, když o svém vítězství rozhodli především v obraně, která byla důraznější a pohyblivější než ta naše. Střelecky se dařilo hráčům Kirschbaumovi, Koblasovi, kteří vstřelili dohromady 18 branek!

 

Naše hráče můžu pochválit pouze za první poločas, ve kterém jsme bojovali jak v útoku, tak v obraně. Bohužel mě naopak velice mrzí předvedená hra ve druhém poločase, když jsme přestali absolutně bojovat v obraně.

Střelecky i herně se utkání podařilo Nigrínovi a Humpolovi, solidní výkon v útoku předvedli Kočí a Smejkal. Bohužel právě Smejkal a také Hamšík „hořeli“ nejvíce v obraně. Za zmínku stojí také naše tragická střelba z větší vzdálenosti, když jsme z 21 pokusů vstřelili pouze 5 branek. Abychom dokázali vyhrát i takováto utkání, musíme hrát na 100% v celém jeho průběhu, což se nám v  podzimní části soutěže nedaří. Prakticky v každém zápase si vybereme slabší chvilku, ve které soupeř rozhodne o jeho osudu.

 

Fotografie ZDE.

 

 

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková