2  Mukařovský Michal, Šmahel Viktor, Dušánek Roman, Knoll Stanislav, Násada David

Č

D

komentář k utkání

Vstup do utkání se nám proti vedoucímu celku soutěže vydařil. Pozorně jsme bránili, fungovala spolupráce spojka - pivot / Hamšík - Smejkal / a Šulc proměnil oba sedmimetrové hody. Vyrovnaný stav trval do 15.minuty, potom nám Pardubice šňůrou 8 gólů utekly z 5:5 na 13:5 ve 26.minutě. Do konce první půle jsem ještě snížili na hratelných 13:7.
V druhé půli se nedařilo našim spojkám a jejich střelbu trestali domácí hráči z rychlých protiútoků. S první vlnou domácích se vracel poctivě jen Kočí, který pochytal i několik přihrávek do trháků od brankáře domácích. Do hry postupně zasáhli i mladší dorostenci, ale vývoj utkání nedokázali zvrátit. Navíc ve 40.minutě dostal Macoun červenou kartu za faul na odhodovou ruku.
Pardubice vyhrály zaslouženě, nám se nedařilo především střelecky. Střelba našich spojek za 60 minut byla 32:5 !!
Za utkání jsme udělali i 22 technických chyb. V obraně nám to moc nefungovalo, dostávali jsme jednoduché góly z proskoků středem obrany a spojky se nevracely s první vlnou domácích.
Přísnější měřítko snesl výkon Smejkala v útoku, poctivě "tahal" dozadu Kočí a tím zastavil několik rychlých protiútoků soupeře. Jinak neni co chválit. Naše hra postrádala dynamiku, bylo to hrozně těžkopádné, pomalé. V obraně byl často k vidění klasický alibismus - tohle není můj hráč, tak ho nebránim. Brankáři se mohli uřvat, ale kluci jim vůbec nepomohli.
Každý musí začít u sebe a zabrat v tréninku. Když se nedaří v útoku, tak se musí aspoň bojovat v obraně a to my tam bohužel chybělo.