TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Náchod x Sokol Bělá

TJ Náchod

Náchod

NCH

 

28:16

(11:8)

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

BPB

II. liga Čechy | 2015/16 − 3. kolo

sobota 3.10.2015 • 13:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Jiří Dolejší, Jiří Dvořák

průběh: 

 2:3, 5:6, 10:8, 13:9, 16:12, 17:14, 24:15

7m hody: 

 6/6 - 4/1

diváků: 

 45

místo: 

 hala Náchod

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

5

Hamšík Jakub

4

18

Humpola Jakub

2/1

Ž

13

Kočí Tomáš

3

Ž

7

Kubiš Roman

2

Ž

10

Loukotka Jakub

-

14

Nigrín Jiří

2

8

Piešťanský Adam

1

3

Smejkal Josef

2

22

6

Šulc Filip

č

brankáři

br

zákr

tresty

12

Maršálek Dominik

41%

16

Vítek Lukáš

33%

trenéři

Vladimír Hrubý - TR, Stanislav Švec - AS, Jan Urban - AS,

TJ Náchod

Náchod

sestava

br

Bajer Lukáš

Baldrych Tomáš

3/0

Cvejn Radek

5/3

Jakoubek Michal

2/0

Mach Vojtěch

Malínský Jan

Metelka Jakub

9/0

Roztočil Petr

7/2

Štajnrt Jiří

2/0

Tryzna Michael

trenéři

Jan Slezák - TR, Roman Nagl - OV

tresty

Ž  Roztočil Petr, Jakoubek Michal

2  3x Roztočil Petr, Štajnrt Jiří

Č  Roztočil Petr

D  

komentář k utkání

Ve 3. kole druhé ligy jsme zajížděli do Náchoda, kde jsme se utkali s domácím celkem HC TJ, který měl na kontě dva body. K utkání jsme nastoupili opět v nekompletní sestavě, chyběli Kábrt (zranění), Pekař (utkání v Jičíně) a Macoun (zranění). Nejistý byl i start Smejkala, který ale ukázal srdce a do Náchoda odcestoval. Tým zároveň posílili hráči mladšího dorostu Humpola, Kubiš, Loukotka, Piešťanský a Vítek.

 

Úvod utkání se nám celkem vydařil. Vycházeli jsme z pozorné obrany, za kterou předvedl několik zákroků brankář Maršálek. Domácí hráči se prosazovali pouze ze sedmimetrových hodů. I přes velké množství šancí, které jsme nedokázali proměnit, jsme až do 20. minuty udržovali mírné vedení (6:7). Bohužel se nám nevydařil závěr prvního poločasu, ve kterém si domácí vytvořili tříbrankové vedení 11:8.

 

Na nepovedený závěr prvního poločasu jsme navázali i ve druhém. I když jsme si vypracovali mnoho střeleckých příležitostí, tak jsme nemohli překonat domácího gólmana, který nás přiváděl k zoufalství. Domácí hráči naopak snadno překonávali naši obranu a postupně zvyšovali své vedení. V 37. minutě byl stav 16:9 a vypadalo to, že je o utkání rozhodnuto. Naši hráči naštěstí nesložili zbraně a dokázali ve 47. minutě snížit brankou Humpoly na 17:14. Bohužel to bylo z naší strany vše. Následovala naše přesilová hra, kterou jsme prohráli 0:3! To domácí hráče nabudilo, čehož maximálně využili, a do konce utkání nám uštědřili pořádný výprask 11:2!

 

Naši hráči si zkazili dobře rozehrané utkání v závěru. Až do 47. minuty jsme pomýšleli na body, ale nakonec odjíždíme z Náchoda s velkým přídělem. Doufáme, že si naši hráči z utkání vezmou ponaučení a podobných výpadků se příště vyvarují.

 

Domácí hráči vyhráli naprosto zaslouženě, když využili našich výpadků v závěru obou poločasů. Měli lepší pohyb, pestřejší střelbu v koncovce. Dobrý výkon předvedl brankář Malinský, střelecky se dařilo Matějkovi a Roztočilovi.

 

V našem týmu můžeme pochválit pouze oba brankáře Vítka a Maršálka, kteří předvedli parádní výkon. Pochvalu zaslouží i Kubiš a Piešťanský, kteří zvládli odehrát velkou porci minut po jejich předchozím utkání mladšího dorostu. Stále nás trápí špatná koncovka a tentokrát nám chyběl i lepší pohyb. Obrana nedokázala fungovat po celé utkání. I když lepíme sestavu, jak se dá, tak starší hráči Hamšík, Nigrýn, Smejkal, Kočí a Šulc musí vzít odpovědnost do svých rukou a strhnout zbytek týmu. To se jim bohužel zatím nedaří.

 

Utkání se odehrálo ve férovém duchu před cca 20 diváky. Rozhodčími byli Jiří Dolejší a Dvořák, kteří předvedli výborný výkon.

 

Za pomoc s dopravou děkujeme Technickým službám města Bělá pod Bezdězem a panu Hamšíkovi.

 

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková