TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Bělá

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LČ

2LČ

9.9.  15:00

so  9.9.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

LBC

Liberec

Liberec Handball

2LČ

2LČ

17.9.  14:15

ne  17.9.  14:15

TJ JM Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

PCH

Praha Chodov

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

23.9.  15:00

so  23.9.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

SEZ

Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

2LČ

2LČ

30.9.  16:00

so  30.9.  16:00

1. HK Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

DKR

Dvůr Králové

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

7.10.  15:00

so  7.10.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

LED

Ledeč

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

2LČ

2LČ

21.10.  15:30

so  21.10.  15:30

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

STR

Strakonice

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

28.10.  15:00

so  28.10.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

JBL

Jablonec

TJ ELP Jablonec nad Nisou

2LČ

2LČ

4.11.  13:00

so  4.11.  13:00

HC TJ Náchod

HC TJ Náchod

NCH

Náchod

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

11.11.  15:00

so  11.11.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

LOU

Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

2LČ

2LČ

19.11.  00:00

ne  19.11.  00:00

TJ Lokomotiva Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

LVR

Loko Vršovice

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

25.11.  15:00

so  25.11.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

UVL

Úvaly

TJ Sokol Úvaly

2LČ

2LČ

3.12.  09:00

ne  3.12.  09:00

TJ Sparta Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

KHO

Kutná Hora

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

16.12.  15:00

so  16.12.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

PAR

Pardubice

1. HC Pardubice

2LČ

2LČ

10.2.  15:00

so  10.2.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

STR

Strakonice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

2LČ

2LČ

17.2.  00:00

so  17.2.  00:00

Liberec Handball

Liberec Handball

LBC

Liberec

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

24.2.  15:00

so  24.2.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

PCH

Praha Chodov

TJ JM Praha Chodov

2LČ

2LČ

4.3.  09:00

ne  4.3.  09:00

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

SEZ

Sezimovo Ústí

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

11.3.  11:00

ne  11.3.  11:00

1. HC Pardubice

1. HC Pardubice

PAR

Pardubice

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

17.3.  15:00

so  17.3.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

DKR

Dvůr Králové

1. HK Dvůr Králové

2LČ

2LČ

24.3.  13:00

so  24.3.  13:00

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

LED

Ledeč

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

14.4.  15:00

so  14.4.  15:00

TJ ELP Jablonec nad Nisou

TJ ELP Jablonec nad Nisou

JBL

Jablonec

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

21.4.  15:00

so  21.4.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

NCH

Náchod

HC TJ Náchod

2LČ

2LČ

28.4.  14:30

so  28.4.  14:30

HC TJ Lokomotiva Louny

HC TJ Lokomotiva Louny

LOU

Louny

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

5.5.  15:00

so  5.5.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

LVR

Loko Vršovice

TJ Lokomotiva Vršovice

2LČ

2LČ

12.5.  16:00

so  12.5.  16:00

TJ Sokol Úvaly

TJ Sokol Úvaly

UVL

Úvaly

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LČ

2LČ

19.5.  15:00

so  19.5.  15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

KHO

Kutná Hora

TJ Sparta Kutná Hora

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková